Beşiktaş, Hırvatlar'ın yeni Modric olarak gördüğü Brozovic için Beşiktaş ile Dinamo Zagreb arasında görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Ara transfer dönemi için arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın, Hırvatlar'ın yeni yıldızı Marcelo Brozovic için görüşmelere başladığı belirtildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Cenk Tosun'a özel sözleşme Beşiktaş'tan Cenk Tosun'a özel sözleşme

 

Hırvat basınında yer alan haberlere göre; Dinamo Zagreb, Brozovic için 7 milyon euro fiyat çekti ancak görüşmeler hala devam ediyor. Yeni Luka Modric olarak görülen ve Hırvatistan Ligi'nin şu an en büyük yıldızı olarak görülen Brozovic için Beşiktaş'ın fiyatı aşağı çekmeye çalıştığının altı çizildi.

Arsenal'in de dikkatini çeken ve Arsene Wenger'in özel olarak izlettiği Brozovic, Lokomotiva'dan Dinamo Zagreb'e 2.5 milyon euroya transfer olarak Hırvatistan Ligi rekorunu kırmıştı.

MODRIC VE RAKITIC İLE BİRLİKTE

Her iki ayağını da çok iyi kullanan forvete yakın oynayan ancak orta sahadaki oyun kuruculuğuyla da dikkat çeken Brozovic, 22 yaşında olmasına rağmen Hırvatistan Milli Takım formasınıBarcelona'lı Rakitic ve Real Madridli Modric gibi isimlerle birlikte 7 kez giydi. Brozovic, bu sezon forma giydiği 22 maçta 2 gol 5 asistle oynadı.