Milosevic: Beşiktaş taraftarı belkide dünyanın en iyisi

BJK TV canlı yayınına konuk olan Alexander Milosevic, siyah beyazlı kulüp ve taraftarları hakkında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 14.01.2015 - 09:57 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

BJK TV canlı yayınına konuk olan Alexander Milosevic, siyah beyazlı kulüp ve taraftarları hakkında açıklamalarda bulundu.

Taraftarların gösterdiği destek için minnettar olduğunu ve kendisine verilen desteğin karşılığını vermek için çok çalışacağını söyleyen Milosevic’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Sosyal medyadan gelen destek mesajlarına minnettarım. Şu andan itibaren kendimi evimde gibi hissediyorum. Heyecanlıyım, çok mutluyum. Buranın bir parçası olmak için elimden geleni yapacağım.

"Futbola başladığımda eğlence için oynuyordum. Forvet olarak başladım. 17 yaşında iken hocam iyi bir oyuncu olmak için stoper olmamı tavsiye ettti. AIK’de dört yıl oynadım. Beşiktaş’tan teklif alınca çok heyecanlandım."

"AYAKLARIM İYİ"

"Uzun boylu bir oyuncuyum. Ayaklarım iyi. Oyunu kurarak oynamayı seviyorum. Kısa pasla savunmadan çıkmayı seviyorum. Uzun oynamaktan hoşlanmıyorum. Orta saha ve forvet oyuncularıyla paslaşmayı seviyorum. Zaman zaman hücuma destek verip gol atmayı düşünüyorum ama önceliğim savunma yapmak. Umarım güzel goller atarım. Orta sahaya çıktığımda uzaktan şutları deniyorum."

"Slaven Bilic’in saygı duyulacak bir insan olduğunu hemen görüyorsunuz. Hemenetkileyebiliyor. Kendisiyle idman durumum hakkında konuştuk."

"NEDEN AVRUPA'DA KUPA KALDIRMAYALIM?"

"Beşiktaş’ı tek kelimeyle tarif etmek için taraftarlık derdim. Taraftarlarımızdan stadı doldurmalarını istiyorum. İsveç’teki Türk arkadaşlarımla yaptığımız görüşmelerde ortak görüş taraftarlarımızın Türkiye’nin en iyisi olduğu belki dünyanın en iyisi olduğu."

"Türkiye’de en iyi oynayan takım Beşiktaş. Oynamaya çalışan bir takımımız. Pas yapıyoruz. Avrupa Ligi maçlarını da izledim. Avrupa’nın her yerinden destekçisi olan bir takımın gidebileceği yerin bir sınırı yok. Neden Avrupa’da kupa kaldırmayalım."

"KERIM FREI İYİ BİR OYUNCU"

"Kerim Frei’ye karşı milli maça çıkmıştım. Çok iyi bir oyuncu. O maçtaki oyunu hala aklımda. Takım arkadaşı olduğum için sevinçliyim."

"Mücadele ve her zaman yüzde yüzümü vermek için çalışacağım. Türkiye ligi fizik gücün ağırlıkta olduğu ve belli teknik oyuncuların bulunduğu bir lig.”

Öte yandan kaptan Tolga Zengin, canlı yayın sırasında Milosevic’e bir sürpriz yaptı. Alexander Milosevic’in yanına gelen Zengin, canlı yayında yeni transfere hoşgeldin diyerek, “Burada olduğun için çok mutluyuz, artık ailenin bir parçası oldun” dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@