Beşiktaş'ın forvet oyuncusu transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, son günlerde gündeme düşen İspanyol futbolcu Negredo'nun menajeri, Beşiktaş'ın Negredo ile ilgilendiğini doğruladı.

İspanyol yıldızın menaceri Gelu Rodriguez, Fanatik gazetesi aracılığıyla Beşiktaş'a olumlu mesaj gönderdi. Rodriguez, “Beşiktaş, Negredo’yla 1 aydır ilgileniyor. Portekiz, İspanya ve İngiltere’den talipleri var ama transfer bu... Yeni rotası Türkiye olabilir” dedi.

***

Forvet transferi konusunda büyük bir çalışma yürüten Beşiktaş, ilk hedefini Chelsea’nin golcüsü Diego Costa olarak belirlemişti. Tecrübeli futbolcunun Atletico Madrid’e transferinin tamamlanmasını merakla bekleyen Kartal, bu oyuncuyu İspanyol ekibinin 6 aylık cezalı olduğu dönemde takımına kazandırmayı planlıyor.

***

Yıldız isimle ilgili olarak gelişmeleri merakla takip eden Beşiktaş, bir yandan da alternatif golcüler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda geçen sezon İngiliz ekibi Middlesbrough’ta kiralık olarak forma giyen Alvaro Negredo için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’a, yıldız ismin menacerinden olumlu mesaj geldi.

***

‘Beşiktaş’ın ilgisi devam ediyor’

Premier Lig ekibiyle geçirdiği 1 sezonun ardından bonservisinin bulunduğu kulüp Valencia’ya dönen ve yeni dönem hazırlıklarına başlayan İspanyol futbolcunun menaceri Gelu Rodriguez, yıldız ismin geleceğiyle ilgili olarak konuştu. Rodriguez, “Alvaro için Beşiktaş, bizimle 1 ay önce ilk teması kurdu. Beşiktaş’ın ilgisinin devam ettiğini söyleyebilirim. Portekiz, İspanya ve İngiltere’den birçok kulüp onun peşinde. Ancak transfer bu. Yeni rotası Türkiye olabilir. Negredo’nun geleceği yakın zaman içerisinde netlik kazanır” ifadelerini kullandı.

***

‘En büyük artısı Şampiyonlar Ligi’

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den sistem açıklaması Valerien Ismael'den sistem açıklaması

Tecrübeli futbolcunun yeni dönemde Devler Ligi’nde yer alan bir takımda forma giymek istediğini belirten Gelu Rodriguez, “Negredo’nun önemli hedefleri var. Beşiktaş’ın en büyük artısı Şampiyonlar Ligi’nde yer alması” diyerek sözlerini tamamladı.

***

Kaynak: Fanatik