Volkan Şen'in açıklamalarının ardından ibre yeniden Serdar Aziz'e döndü ve Güneş'in işaret ettiği oyuncunun Bursasporlu Serdar Aziz olduğu iddia edilmeye başlandı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor
 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in "Bursaspor'un kaptanı Beşiktaş'a transfer olmak için bana yalvardı" sözleri bir anda gündeme bomba gibi düşmüştü.
Güneş'in açıklamalarının ardından söz konusu kişinin; Fenerbahçe forması giyen Volkan Şen olduğu iddia edilmişti. Yaşanan gelişmelerin ardından sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden bir açıklama yapan Volkan Şen, Şenol Güneş'in işaret ettiği ismin kendisi olmadığını ve Güneş'in gereken açıklamayı yapacağını ifade etti.

SERDAR AZİZ'İN MENAJERİ İLK KEZ AÇIKLADI 

Volkan Şen'in açıklamalarının ardından ibre yeniden Serdar Aziz'e döndü ve Güneş'in işaret ettiği oyuncunun Bursasporlu Serdar Aziz olduğu iddia edilmeye başlandı. Konu hakkında Sporx'e açıklamalarda bulunan Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile yaptığı görüşmenin detaylarını ilk kez açıkladı.

"ŞENOL GÜNEŞ, SERDAR AZİZ DEĞİL" DEDİ"

Şenol Güneş'in kastettiği ismin kesinlikle Serdar Aziz olmadığını vurgulayan Canatar, "Bu iş gereğinden fazla uzadı ve bizim canımızı sıkmaya başladı, son kez konuşuyoruz ve bir daha bu konuda ağzımızı açmayacağız. Şenol Güneş'in bahsettiği kişi kesinlikle Serdar Aziz değildir, çünkü maçtan sonra kendisini aradığımda o açıklamadan dolayı Serdar Aziz'in ve benim rahatsız olduğumu kendisine ilettim ve Şenol hoca da "Bundan rahatsız olacak bir şey yok, ben Serdar'ı kastetmedim. Kastettiğim kişi kendisini biliyordur, Serdar Aziz üzülmesin." şekline bir ifade kullandığını dile getirdi.

"ŞENOL HOCA İLE SERDAR AZİZ KONUŞMADI"

Serdar Aziz ile Şenol Güneş arasında bugüne kadar hiçbir şekilde transfer diyalogu olmadığını ifade eden Canatar, "Bugüne kadar ne Şenol hoca Serdar Aziz'i arayarak kafasını karıştırmıştır, ne de Serdar Aziz, Şenol hocayı arayarak kendisini transfer etmesi için yalvarmıştır. Bu konunun uzaması, Serdar Aziz'e de Bursaspor kulübüne de zarar vermektedir. Son söyleyeceklerimiz budur, bundan sonra bu konuda asla yorum yapmayacak. Bu konuda Volkan Şen'in de yıpranması, Serdar Aziz'in yıpranması kadar bizi üzer, o değerli bir oyuncudur." şeklinde konuştu.