Mehmet Ekici için ilk görüşme olumlu

Mehmet Ekici’ye karşılık Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu’nu isteyen Trabzonspor’a Beşiktaş yönetimi ” transferleri yaparsak takası gerçekleştirebiliriz” cevabını verdi.

GÜNDEM 01.01.2017 - 15:40 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
İlk görüşme olumlu geçti
Üç büyükler, Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mehmet Ekici için kıyasıya bir rekabet içerisinde. Trabzonspor’la sözleşmesini uzatmayacağını açıklayan Ekici için, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Trabzonspor’un kapısını çaldı. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ardından Trabzonspor ile Ekici için görüşen Beşiktaş, ilk görüşmeyi olumlu geçti. Bordo Mavililerin bu transfer için para yada takas seçeneklerine olumlu yaklaştığı, takas için Kerim Frei, Olcay Şahan ve Ömer Şişmanoğlu isimlerinin gündeme geldiği belirtildi.

Ekici’ye karşılık Kerim ve Ömer 
Mehmet Ekici’ye karşılık Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu’nu isteyen Trabzonspor’a Beşiktaş yönetimi ” transferleri yaparsak takası gerçekleştirebiliriz” cevabını verdi. Her iki tarafın transfer döneminde bir kaç kez daha masaya oturup anlaşma yolları arayacağı belirtiliyor.

Son karar Güneş’in 
Bu gelişmelerle birlikte, gözler Şenol Güneş’e çevrildi. Mehmet Ekici ve takas olacak oyuncular hakkında son kararı verecek olan Şenol Güneş’in yönetimle sık sık transfer konusunda görüştüğü biliniyor. Şenol Güneş faktörü, Akyazı Stadyumu’nun açılışına Beşiktaş’ın çağrılması ile iki kulübün arasında zirveye çıkan iyi ilişkiler yüzünden transferde Beşiktaş’ın bir adım önde olduğu söyleniyor.

Sabah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@