Masis Kuyumcu: Başkan birlik beraberliği sağlamalı.

1903 Cemiyeti Başkanı Masis Kuyumcu Fikret Orman'ın Beşiktaşlılar arasında birlik ve beraberliği tesis etmesi gerektiğini söyledi.

ÖZEL 15.02.2017 - 15:58 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Masis Kuyumcu'nun açıklamaları şöyle:

Beşiktaş stadını yaparak tarihi bir adım attı. Geleceğe dönük reformların gerçekleştirilmesi için bu stadın üzerine şampiyonluklar  kazanılması çok önemli. Bu yüzden camiamız; yönetimi, taraftarı, teknik heyeti ve futbolcuyla birlikte bir bütün olması gerekiyor. Bu sene bu 3 . yıldızı takmalıyız bunun içinde camia içinde birlik beraberlik şart .
 
Sayın Başkan’ın birlik beraberliği ve birbirinden uzaklaşmış Beşiktaşlıları tekrar bir araya getirmesi Beşiktaş’ın yararınadır. Ufak meselelere takılmadan büyük bir alicenaplık göstererek bu hareketi yapmasını Sayın Başkan dan bekliyorum.
 
Gerginlik, kavga ve çekişmelerin   Beşiktaş’ımıza   zarar verdiğini de  ne zaman göreceğiz?
 
Çok mu zor gergin olmayan bir ortam sağlamak?
 
Çok mu zor camiayi kucaklayıp, barış ortamı sağlamak?
 
Ben bir  Beşiktaş taraftarı olarak bıktım bu kavgalardan. Beşiktaş başkanına ve yöneticilerine laf taşıyan dedikoducular yüzünden maalesef sağlıklı bir iletişim ortamı sağlanamıyor yıllarca. Başkanlar eleştiriye açık olmalıdır. Bizler nasıl alkışlıyorsak eleştiri de yapacağız. Herkesi potansiyel bir tehlike görüp dışlalıyıcı bir politika izlemenin  Beşiktaş’a faydası yoktur.
 
2OOO Yılından beridir geldiğimiz nokta ortadadır. Kulüp çok büyük aşama  kaydetmemiştir. Camia içerisinde  işlerin yolunda gitmediğine inanan çok önemli bir kitle var. Bu kitlenin eleştirilerine önem verilmesi ve kulak ardı edilmemesi gerekiyor. Bu kişiler için sürekli iç düşmanlar vurgusu   yapılmamalı. Artık iş öyle bir hale geldi ki; her eleştiri yapan  Beşiktaş düşmanı ilan ediliyor. Bunun doğru bir bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Düşünce ve inançlarımız ne olursa olsun camia dışında  Beşiktaş’ın başarısızlığını isteyen gerçek düşmanlara karşı birlik ve beraberliği sağlayabilmeliyiz. Camiada bu kenetlenmeyi sağlayacak olan da, başta başkanımız  Fikret Orman olmak üzere tüm Beşiktaşlılardır. Camiada yer alan herkesin önceliği Beşiktaş olmalıdır.  Çünkü Beşiktaş herkesin üstündedir
 
Beşiktaş camiası özeldir ve birlik beraberlik içinde’(ydi). Efsane Başkan Süleyman Seba camiayı her zaman birleştirmiş küs olanları barıştırmış BJK camiasını bütün tutmak için elinden gelen herşeyi yapmış bir Başkandı.İç savaş yerine dışardaki Beşiktaş düşmanları ile savaşmalı. İçimizdeki diğer takımları tutan kongre üyelerinin üyeliğini iptal etmeli seçimlerdeki bindirilmiş kıtaları yok etmeli  başkandan bir kongre üyesi olarak beklentim budur.
 
Bizler Kalıcıyız. Başkanlar ve yöneticiler gidicidir. Ev Mal Mülk sahibi olan sizler bu camiaya sahip çıkın. Başkanın doğru yaptığı şey yok mu tabii ki var onları alkışladığınız gibi yanlışları da dile getirin yoksa bunun faturasını sonra yine biz öderiz.
 
Masis Kuyumcu

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@