Marsilya'dan Beşiktaş'a Geliyor

Mitroglou ön plana çıkmıştı ama Yunan golcüden vazgeçildi. Beşiktaş, Marsilya ile kontratı gelecek sezon sonunda bitecek olan ve geçen yıl 44 maçta 22 gol atan Andre-Pierre Gignac'ın transferinde sona yakın.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

DEVRE arasında alınan Cenk Tosun'dan sonra 2. transferini Motta ilegerçekleştiren Beşiktaş, yarın da santrfor konusunda bir imzabekliyor... Siyah-beyazlıların futbol direktörü Önder Özen, dündüzenlediği basın toplantısında "Perşembe günü bir isimle imza aşamasınagelebiliriz" deyip bu konuda net bir mesaj verdi...

BİLİNDİĞİgibi Beşiktaş'ta yabancı golcü adayları arasında Kostas Mitroglou önplana çıkmıştı. Ancak Özen'in daha önce kiralama bedeli vermedentransfer etme konusunda anlaştığı Yunan golcü için Fulham'ın songörüşmede 700 bin Euro talep etmesi işi bozdu. Özen, "Bu şartlarda butransfere onay vermem. Beşiktaş'ı keriz duruma düşürmem" diyerekMitroglou'nu veto ederken dün ise yaptığı açıklamayla taraftarlarıheyecanlandırdı.SOLDA DA OYNUYORÖZEN'İNperşembe günü, yani yarın imza aşamasına gelebileceklerini söylediğiisim Fransız yıldız Andre-Pierre Gignac... 2010-11 sezonu başında 16milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Toulouse'dan geldiğiMarsilya'da geçen sezon 44 resmi maça çıkan Gignac, 22 gol atıp 5 deasist yapmıştı. Kulübüyle kontratı gelecek sezon sonunda bitecek olanGignac, sol açıkta da forma giyebiliyor.

FRANSA Milli Takımı'nınformasını 17 kez terleten ve 4 gol atan 28 yaşındaki santrfor, sonolarak Dünya Kupası elemelerinde de 2 kez kadroya çağrılmış ve 6 Eylül2013'te Fırat Aydınus'un yönettiği Gürcistan maçında süre almıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@