Beşiktaş'ın gündemindeki Steve Mandanda'nın Marsilya'dan ayrılma olasılığı büyük korku yarattı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü
  Marsilya'nın Fransa Kupası'nda 10 kişi kaldığı maçta Caen'ı penaltılarda elemesinde baş rol oynayan Steve Mandanda manşetlere çıktı. Beşiktaş'ın listesindeki 30 yaşındaki kaleci, kurtardığı 3 penaltıyla Fransa'da adete gündeme oturdu.
LASSANA DIARRA: "MANDANDA 8 YILDIR İYİ İŞLER YAPTI"

Karşılaşmanın ardından sezon sonu sözleşmesi bitecek Mandanda ile ilgili olarak önemli açıklamalar yapıldı. Marsilya'nın tecrübeli ismi Lassana Diarra, "Mandanda 8 yıldır Marsilya'da çok iyi işler yaptı. Bu maçta da bütün doğruları yaptığını düşünüyoruz. Onun bu performansı için, takım için ve kendim için çok mutluyum" dedi.

MICHEL: "MANDAN ÇOK BÜYÜK BİR KALECİ"

Marsilya Teknik Direktörü Michel, başarılı kaleciyle ilgili olarak, "Steve Mandanda çok büyük bir kaleci, büyük bir kaptan ve o bize huzur verdi. Caen maçının en iyi oyuncusu Mandanda'ydı. Fantastik bir kaleci olmasının yanı sıra karakteriyle de her gün bize yardım ediyor." ifadelerini kullandı.

BARRADA: "UMARIM MANDANDA KALIR"

Marsilya'nın orta saha oyuncularından Abdelaziz Barrada ise "Penaltılara giderken kaliteli bir kalecimizin olduğunu biliyorduk. Bu yeterlilik konusunda kendisine teşekkür ediyoruz. Mandanda ile gurur duyuyoruz ve sezon sonuna kadar takımda kalmasını umuyoruz. Kalede olması bize gerçekten iyi hissettiriyor. Karar tabii ki Mandanda'nın ama beni onun kalmasını umuyorum" açıklamasını yaptı.


BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN MANDANDA AÇIKLAMASI!

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları, "Mandanda ile Marsilya'da görüştüm. 6 ay sonra sözleşmesi bitiyor ve Beşiktaş'a gelmek istiyor. Kulübüyle ilgili biraz tıkanıklık var. Aşabilirsek Boyko ile Mandanda arasında tercih şansımız doğar" açıklamasını yapmıştı.