Mario Gomez bilmecesi

Beşiktaş'ın her konuda anlaşmaya vardığı Mairo Gomez'in, takımı Fiorentina'nın ABD'deki kampına gitmesi yönetimini adeta şok etti

FUTBOL 21.07.2015 - 03:09 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Siyah-beyazlıların bugün-yarın imza attırmayı hedeflediği Mario Gomez transferinde her geçen gün yeni bir gelişmenin yaşanması, Beşiktaş yönetiminin de keyfini kaçırdı. Transfer gündeminin ilk sırasında yer alan isimlerden olan ve geçtiğimiz gün Fiorentina'nın kamp çalışmalarına katılmak için ABD'ye giden Gomez'in durumu tam anlamıyla 'arap saçına' döndü. Gomez'in menajeri Uli Ferber, Alman basınına açıklamalarda bulunurken görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Uli Ferber Mario Gomez'in geleceği hakkında, "Beşiktaş'ın da içinde olduğu birkaç kulüple görüşmelerimiz sürüyor. Ancak yazıldığı gibi henüz bir anlaşma ya da imza yok. Şu an sadece görüşüyoruz" ifadelerini kullandı.

İtalya'dan ilginç iddia 
İtalya'nın önde gelen spor gazetesi La Gazzetta dello Sport, Beşiktaş'ın, santrfor Mario Gomez'i Fiorentina'dan transfer edeceğine kesin gözüyle baktığını yazdı. Siyahbeyazlıların son teklifinin, 30 yaşındaki oyuncuya yıllık 6 milyon euro olmak üzere 3 sezonluk bir mukavele olmasına rağmen, Gomez'in tereddüt ettiği iddia edilen haberde, "Gomez, Türkiye'de oynama fikrini sevmiyor. İtalya'yı gönüllü olarak bırakabilir, ama sadece Alman ligine dönmek için" denildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@