Mardin BJK Derneği'nden Öztürk'e Jest

Mardin Beşiktaşlılar Derneği Milli Santrançı Beşiktaşlı Kübra Öztürk'ü ziyaret etti.

DERNEKLER 29.12.2011 - 12:29 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

17-28 Aralık Tarihleri arasında Mardin'de Yapılan Dünya Kadınlar Santranç Şampiyonasında Türk Takımında Yer alan Hacetepe Ünv.Öğrencisi ve Beşiktaşı'ın Lisanslı Sporcusu Olan Kübra Öztürk'ü Mardin Erdoba Elegance Otelde Ziyaret etti..

Erdoba Elegance Otel’de devam eden şampiyonanın 7. turunda Rus rakibi GM Tatiana Kosintseva’yı yenen Öztürk Mili Santrancımız Beşiktaşlı Kübra yı Dernek Başkanımız Kadir Kerimoğlu ve Dernek yöneticileri Kübra Öztürk'ü Kaldığı Otelde ziyaret edip Tebrik etti.
Üstün başarısından dolayı Mardin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kadir Kerimoğlu Kübra ÖZTÜRK'e 47 Numaralı Beşiktaş Forması Hediye etti.
Ayrıca  Diğer Mili Takım oyuncuları ve Hocasına da çiçek verip başarıların devamını diledi.. Mili takım Hocası ve oyuncuları Dernek Başkanımız Kadir Kerimoğlu ve yöneticilerine tşk edip Mardin'de hiç yabancılık çekmediklerini ve Mardin İnsanlarının Yakın ilgi ve alakalarından çok memnun olduklarını söylediler Mardinin kendilerine uğurlu geldiğini söylediler..

Kübra Öztürk de Beşiktaşın Lisanslı Oyuncusuyum ama maalesef şu ana kadar Beşiktaş kulübünden Hiç Kimse beni arayıp tebrik etmedi ve ş anda Amatör Branşlardan sorumlu yöneticimizinde kim olduğunu bilmediğini söyleyen Kübra Öztürk Mardin Beşiktaşlılar Derneğinin Ziyaretinden Çok memnun olduğunu ifade eden ÖZTÜRK hediye edilen 47 Numaralı Formayı ömür boyu saklayacağını ve çok duygulandığını söyleyen Öztürk Mardin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kadir Kerimoğlu'na ve dernek yöneticilerine  teşekür etti.

Kartalbakisi.com