Mardin Beşiktaşlılar Derneği'nden açıklama yayınladı.

Gözden kaçırmayın

Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği İftar Yemeği Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği İftar Yemeği
 Mardin Beşiktaşlılar Derneğinin Kuruluşu Olan Mardin Beşiktaş Alt Yapı futbol Okulumuzdan Yetişen gençlerden oluşturularak 2 yıl önce kurulan 1903 Mardinspor Mardin 1.Amatör Liginde 2.Sezonuna Fırtına gibi başlayan Takımımız Mardin 1.Amatör ligi Kırmızı Grupta Mucadele edip ve grupta ilk 3 Takımın Play Off a çıkması için Grupta oynadığı 9 Maçından 6 galibiyet 2 Beraberlik ve 1 Mağlubiyet alarak 20 Puanla ligin bitmesine 6 Hafta Kala ilk 3 ü garantiledi.

1903 Mardinspor Ligde 9 Maçta Attığı 40 Gol ile Türkiye liglerinde çok az takımın ulaşacağı gol sayısına ulaşıp 1903Mardinsporun Beşiktaş Alt yapısından Yetiştirdiği 17 Yaşındaki Abdulkadir Özdemir ise 9 Maçta attığı 22 gol ile Türkiye’de Maç başı en fazla gol atan oyuncuların başında yer alıyor. 1903 Mardinpor’da oynayan Futbolcuların tamamı Mardin Beşiktaş alt yapı Futbol okulunda yetişen gençlerden oluşmakta olup takımımızda 14-15 Yaşlarında oyuncularımız çoğunluktadır. Ayrıca U19, U15, U13 Takımlarımızda Kendi Katagorilerinde zirvede yer almaktadırlar U13 Takımımız bu yaz K.T.T.C de Gündüz Tekin ONAY adına düzenlenen uluslar arası bir turnuva ya katılmış ve yabancı takımlarında yer aldığı çoğu süper lig takımlarının U13 Takımları ile Mücadele edip Turnuvada 8 Maçta 6 Galibiyet 2 Mağlubiyet ile Turnuvanın en çok dikkat çeken takımı olmuştur.
Bölgede ve Türkiye Genelinde Bir çok kulübün ilgisini çeken bu yetenekli gençlerimiz BEŞİKTAŞ Alt yapı Hoca ve yetkililerin kendilerini keşfetmelerini bekliyorlar
Kadir Kerimoğlu
1903Mardinspor Kulübü

Mardin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı