Rekabetin yüksek olduğu bir günde yayınlanan Maraşlı herşeye rağmen belli bir izleyici topluluğu tarafından sevildi ve ilgiyle takip edilmeyi başardı. Ancak son durum dizi için final kararını gösteriyor. Adım adım sezon finaline giden Maraşlı dizisin

Pazartesileri Atv'de yayınlanan Maraşlı dizisi Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu, Sefirin Kızı, Yasak Elma gibi dizilerle baş etmeye çalışırken Maraşlı final haberleri gündeme düştü. Maraşlı final olacak mı yoksa dizi sezon finali yapıp yeni sezonda da şansını deneyecek mi sorusu dizi severlerin yanıtını aradığı sorulardan birisi... 

Atv'nin Hercai, Akıncı gibi dizilerini final yaparak yeni sezona çıkarmayacağı biliniyordu. Pazartesi akşamı dizisi Maraşlı dizisinin akıbeti de merak ediliyor.

Maraşlı Final Olacak Mı?

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ilgi toplamasına rağmen, rekabet ettiği dizilerin baskın gelmesinden midir yoksa izleyenlerinin heyecanını yeni bölümlere taşıyamamasından mıdır bilinmez istediği reytingleri bölümler ilerledikçe alamadı. Düşük izlenme oranlarıyla ipin ucunda giden Maraşlı dizisi için final gözüktü. Bu sezonu tamamlayacak olan Maraşlı dizisi tek sezon yayınlanan bir dizi olarak dizi tarihinde yerini alacak.

Gözden kaçırmayın

2022'de büyük bekçi alımı! Bekçi alımı başvuru 2022! Mülakat merkezi bekçi alımı! 2022'de büyük bekçi alımı! Bekçi alımı başvuru 2022! Mülakat merkezi bekçi alımı!

Maraşlı 2. Sezon (Yeni Sezon) Olacak Mı?

Sevenleri üzülecek ama gelen haberlere göre; Maraşlı ikinci sezon için onay alamadı.