Malezya'dan Beşiktaş'a sürpriz sponsor

Beşiktaş'ın Uzakdoğu açılımı yapacağı ülkelerin başında Malezya geliyor. Herkes Fikret Orman’ın, Japonya gezisine konsantre fakat Beşiktaş’ı mali anlamda düzlüğe çıkaracak görüşmeler Malezya’da yapıldı.

GÜNDEM 03.04.2019 - 11:19 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Herkes Fikret Orman’ın, Japonya gezisine konsantre fakat Beşiktaş’ı mali anlamda düzlüğe çıkaracak görüşmeler Malezya’da yapıldı. Hem devlet kademesinde hem de futbol yönetiminde olan birçok önemli kişiyle görüşen Başkan Fikret Orman’ın ayrıca Malezya Ligi’nin resmi sponsoru 100 Plus’un yönetim kurulu başkanı ile de bir araya geldiği bildirildi. Fikret Orman’ın Avrupa pazarına açılamak isteyen spor içecek firmasıyla önemli bir sponsorluk anlaşması için el sıkıştığı gelen bilgiler arasında.

Beşiktaş, dünyanın en büyük dokuzuncu stadına çıkacak

Beşiktaş’ın Malezya’da hazırlık maçı oynayacağı takımın ise ligin son şampiyonu Folda United FC olduğu ortaya çıktı. Karşılaşmanın ise başkent Kuala Lumpur’da bulunan Bukit Jalil stadında oynanacağı bildirildi. Dünyanın en büyük 9’uncu futbol stadı olarak kabul edilen Bukit Jalil’de Beşiktaş ile Folda United FC arasında oynanacak maç için bilet önceliğinin Endonezya vatandaşlarına ardından ise Tayland ve Singapurlulara verileceği bildirildi.

Fotospor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@