Ghezzal'ın Türkiye'ye geliş tarihini açıkladılar

Beşiktaş sabırla yürüttüğü Rachid Ghezzal transfer görüşmelerinde hem oyuncu hem kulüp bazında süreci tamamlamak üzere. Cezayir gazetesi Ghezzal'ın imza için İstanbul'a geleceğini yazdı.

GÜNDEM 29.07.2021 - 15:36 29.07.2021 - 15:39 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Cezayirli kanat oyuncusu Rachid Ghezzal transferinde mutlu sona ulaşmak için geri sayıma geçti. Leicester City ile önümüzdeki yaz sona erecek olan ile sözleşmesi bulunan Ghezzal menajer yüzünden yaşadığı birkaç iniş çıkışlı görüşmeden sonra Beşiktaş yönetimiyle anlaşmaya vardı.

Leicester ile Ghezzal'ın kalan sözleşme yılını satın almak için anlaşan Beşiktaş, sonunda Cezayirli oyuncunun menajerini daha fazla sorun çıkarmaması üzerinde uyarınca operasyon tamamlandı.

Cezayir'in El Watan gazetesi, Ghezzal'ın Beşiktaş'a dönmek için gün saydığını yazdı. Haberde, Türkiye liginde olağanüstü bir sezonun yazarı, şaşırtıcı istatistiklerle çifte şampiyonluk yaşayan Rachid Ghezzal'ın sonunda Beşiktaş'ta devam etmesinin yolunun açıldığı belirtildi.

Ghezzal'ın yeni sözleşmesini imzalamak için hafta sonunda Türkiye'de olması bekleniyor. Üç yıllık maaşı önemli ölçüde yukarı doğru revize edilen Ghezzal, haftaya takıma katılacak. (FOTOMAÇ)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@