24 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar! Bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları

24 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar sorgusuyla ekran karşısına geçmek isteyenler haberimiz tam size göre! Peki bugün hangi maçlar var? İşte günün maçları..

DİĞER HABERLER 24.07.2021 - 12:35 24.07.2021 - 12:41 Kartal Bakışı

24 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar, futbol seyircileri için ekranlara getiriliyor. Şık paslar, güzel çalımlar, enfes goller, harika kurtarışlar, hızlı driplinglerin yer aldığı futbol maçlarını seyretmek izlemek bugünkü maçlar için ekran karşısına geçiyor...  İşte bugünkü maçların, günün maçlarının yayın bilgileri...

Stadyumlardan evlerimize kadar taşınan futbol heyecanı... Milyonları peşinden sürükleyen futbol sevdası... Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve diğer kıtalardan gerek kulüp düzeyinde gerekse uluslararası düzeyde nefes kesen maçlar futbol sevdalılarının takibinde...

24 Temmuz Cumartesi bugünkü maçlar, günün maçlarının yayın bilgileri...

12:30
Athletic Bilbao - Mirandes
Hazırlık Maçı
Athletic Bilbao Youtube

13:00
Gamba Osaka - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Sagan Tosu - Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Jeonbuk - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Pohang - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Seongnam - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

13:00
Japonya - Büyük Britanya
Tokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar
Yayın Yok

14:00
Heracles - NEC Nijmegen
Hazırlık Maçı
NEC Nijmegen Youtube

14:00
Hollanda - Brezilya
Tokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar
Eurosport 5

14:30
Yeni Zelanda - ABD
Tokyo 2020 Olimpiyatlari Kadınlar
Yayın Yok

14:30
Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1

14:30
Dynamo Dresden - Ingolstadt
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3

14:30
Heidenheim - Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2

14:30
Hansa Rostock - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2

15:00
Zwickau - Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:00
Hoffenheim - Greuther Fürth
Hazırlık Maçı
Hoffenheim Youtube

15:30
Zwolle - Cambuur
Hazırlık Maçı
Zwolle Youtube

16:00
Jaro - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Malmö
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Hvidovre IF - Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bastia - Nimes
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

16:00
Gornik Leczna - Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:30
Monchengladbach - Metz
Hazırlık Maçı
Borussia Mönchengladbach Youtube

17:00
HJK Helsinki - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
SJK - Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Jippo - Ekenas
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
KPV - VPS
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
MuSa - Gnistan
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
PK 35 - Rovaniemi
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Nice - Union Berlin
Hazırlık Maçı
Nice Youtube

17:00
B.Dortmund - Athletic Bilbao
Hazırlık Maçı
Borussia Dortmund Youtube

17:00
Wolfsburg - Monaco
Hazırlık Maçı
Wolfsburg Youtube

17:00
Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Burton Albion - Leicester City
Hazırlık Maçı
Leicester City Youtube

17:00
QPR - Manchester Utd
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

17:00
Hradec Kralove - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jablonec - Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Karvina
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Leuven - Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:30
Bayern Münih - Ajax
Hazırlık Maçı
TRT Spor

17:30
Khimki - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Brage - Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Landskrona - Sundsvall
İsveç Superettan
Bilyoner TV

18:00
Neman - Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Shakhtyor Soligorsk - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga Ertelendi
Yayın Yok

18:00
Köln - Elversberg
Hazırlık Maçı
FC Köln Youtube

18:00
Bochum - Torino
Hazırlık Maçı
Bochum Youtube

18:00
E.Frankfurt - Strasbourg
Hazırlık Maçı
Eintracht Frankfurt Youtube

18:00
Fakel Voronej - Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Spartak Moskova 2 - Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Volgar Astrakhan - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00
Bravo - Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Fenerbahçe - Udinese
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:00
Altach - LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
WSG Tirol - Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:30
Sirius - Degerfors
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Voluntari - Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
Jagiellonia - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Aalborg - FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Kopavogur - Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner TV

19:00
Trabzonspor - M.Başakşehir
Hazırlık Maçı
A Spor

19:00
Krasnodar 2 - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Volgograd - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Alianza Atl. - Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Mikulas - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ruzomberok - Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Juventus - Cesena
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

19:00
Luzern - Young Boys
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:30
Beerschot - Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Kortrijk - Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Colon - Lanus
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

19:55
Slaven Belupo - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:00
Baltika - Orenburg
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

20:00
PSG - Orleans
Hazırlık Maçı
Bein Sports 3

20:00
Amiens - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Caen - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Dunkerque HB - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Grenoble - Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Le Havre - Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Pau - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Toulouse - Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Valenciennes - Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Rubin Kazan - Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Lokomotiv Moskova - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

20:00
Real Aviles - Real Oviedo
Hazırlık Maçı
Real Oviedo Youtube

20:00
Alaves - Real Sociedad
Hazırlık Maçı
Real Sociedad Youtube

20:00
Barcelona - Girona
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

20:00
Sparta Prag - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:45
Dinamo Minsk - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Legia Varşova - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:15
Koper - Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Ayacucho - Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:30
Ac. Clinceni - Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:30
Werder Bremen - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2

21:30
OFK Petrovac - Mornar
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

21:30
Decic - Zeta
Karadağ Prva Crnogorska Ligi
MNE Sport Youtube

21:30
Decic - Zeta
Hazırlık Maçı
MNE Sport Youtube

21:30
FC Lausanne - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Oostende - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
San Lorenzo - Cordoba
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

22:00
Always Ready - Real Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
ND Gorica - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

22:00
Nublense - Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:30
Confianca - Botafogo SP
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Vila Nova - Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:30
Atlanta United - Columbus Crew
MLS
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

23:00
Gremio - America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
Alianza Huanuco - Alianze Lima
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@