Olympique Lyon Başkanı Aulas, "İstanbul'daki rövanş için endişe duyuyoruz. Futbolcuların sağlığı adına endişe duyuyoruz. UEFA gerekeni yapmalı."

Gözden kaçırmayın

Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor

Olympique Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Parc OL'de yaşanan olayların ardından küstah açıklamalar yaptı. Fransız holiganların saldırılarını görmezden gelen Aulas, İstanbul'da oynanacak rövanşın 'seyircisiz' oynanması gerektiğini söyleyecek kadar ileri gitti!

İnanılmaz bir maç olduğunu söyleyen Aulas, "Özellikle Avrupa'nın en güvenli stadında böyle şeyler yaşanması ilginç. Öyle anlaşılıyor ki Beşiktaş kulübü biletleri stadı girme hakkı olmayanlar satmış. Tribünde birçok taraftarımız yaralandı. 3. kısımdaki bazı Türk taraftarları girişte yaşanan kargaşa esnasında biletsiz olarak giriş yaptılar. Elimizden geleni yaptık. Tribüne çıkmamdaki amaç taraftarları sakinleştirmekti. Umarım UEFA rövanş maçı gereken önlemleri alır. Bence adaletli olan rövanşın seyircisiz oynanması. Açıkçası rövanş için korkuyorum. Oyuncular için endişeliyiz" ifadelerini kullandı.