Beşiktaş'ın önceki akşam İstanbul'a getirdiği flaş transferi Luiz Rhodolfo, dün sağlık kontrolünden geçti, ardından başkan Fikret Orman'la Vodafone Arena'yı gezdi. Stadı çok beğenen Brezilyalı stoper, “Bu statta oynamak heyecan verecek” dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli... Beşiktaş'a forvet için sürpriz öneri! Mario Balotelli...

Şenol Güneş’in raporu doğrultusundan büyük uğraşlar verilerek kadroya katılan ve önceki gün İstanbula’a gelen Brezilyalı futbolcu Luiz Rhodolfo, yapımı süren Vodafone Arena’da kulüp başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi. Luiz Rhodolfo ile Vodafone Arena’yı gezen Fikret Orman, “Futbolcularımızın yeni mabedimizi görmelerini istiyorum. Burası inanılmaz bir futbol arenası” dedi. Rhodolfo’nun çok kaliteli bir insan olduğunu kaydeden Orman, şunları söyledi: “Yüksek ahlaklı oyuncuları kulübümüzde barındırmaya gayret ediyoruz. İnşallah Rhodolfo da Beşiktaş’a çok katkıda bulunacaktır.”

‘Rakipler için zor’

Sağlık kontrolünden geçen ve kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza atan Luiz Rhodolfo ise Vodafone Arena’yı çok beğendiğini ifade etti. Vodafone Arena’da oynamak için sabırsızlandığını anlatan Brezilyalı futbolcu, “Çok beğendim. Müthiş bir stat oluyor. Bu tarz statlarda oynamak heyecan verici. Rakip takımlar için gerçekten oynaması çok zor. Burada da böyle olacaktır. Oynadıkça taraftarlarımıza daha büyük mutluluklar yaşatmak istiyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Kampa katıldı

Önceki akşam İstanbul’a gelip imza atan Rhodolfo akşam saatlerinde Avusturya’ya giderek kampa katıldı. Transferindde eski oyuncular Zago ve Ronaldo ile birlikte Motta’nın da payının olduğu savunma oyuncusu, takım arkadaşları ve teknik ekip ile tanıştı. Takım ile ilk idmanını bugün yapacak olan oyuncunun son derece mutlu olduğu gözlendi.