Beşiktaş 2. başkanı Ahmet Nur Çebi, maçın iptal kararının ardından Shaktar Donetsk Teknik direktörü Mircea Lucescu ile telefonla görüştü. Tecrübeli çalıştırıcının, Çebi'ye çok üzgün olduğunu ve bu tarz olayların bir daha yaşanmaması dileklerini ilett

Gözden kaçırmayın

Fassnacht Young Boys'dan kolaylık istedi Fassnacht Young Boys'dan kolaylık istedi
 Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Antalya kampında organize ettiği 2 maçtan birinin yapılamaması teknik direktör Şenol Güneş’in planlarını bozdu.

Antalya’daki kampa futbolcuların yanı sıra tüm idari ve teknik ekibin de aileleriyle birlikte gelmesini sağlayarak, takımın içinde aile havası yaratmayı düşünen Şenol Güneş’in bu planı, kulüp içinde de olumlu bir hava yarattı. Ancak kampın 2. Gününde Ankara’daki saldırı moralleri bozdu.
Süper Lig’de forma şansı veremediği futbolcularını Antalya kampındaki iki maçta görmeyi hedefleyen tecrübeli teknik adam ulusal yas nedeniyle Shakhtar Donetsk maçının iptal edilmesiyle futbolcularını sadece Osmanlıspor maçında izlemiş oldu. Güneş’in oyuncuları İstanbul’da da yakından takip etmeye devam edecek.
Beşiktaş 2. başkanı Ahmet Nur Çebi, maçın iptal kararının ardından Shaktar Donetsk Teknik direktörü Mircea Lucescu ile telefonla görüştü. Tecrübeli çalıştırıcının, Çebi’ye çok üzgün olduğunu ve bu tarz olayların bir daha yaşanmaması dileklerini ilettiği öğrenildi.
Lucescu’nun Beşiktaş’ın istemesi durumunda sabah saatlerinde canlı yayın olmadan ve basına kapalı bir şekilde hazırlık maçının oynanmasının kendileri için sorun olmayacağını ilettiği, bu teklife hem Beşiktaş yönetimi hem de Şenol Güneş karşı çıkarak “böyle bir ortamda maç oynayamayız” dediği öğrenildi. Lucescu’nun da bu kararı saygıyla karşıladığı öğrenildi.
Lig TV