Luce'de Son Durum

  Beşiktaş'a gelmesi gündemde olan Mircea Lucescu'nun durumu Pazartesi günü netleşecek. Konuyla ilgili Sabah Gazetesinde yeralan haberde şu ifadeler kullanıldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kiev'de bir araya geldiği Mircea Lucescu'yu ikna

GÜNDEM 30.05.2015 - 13:41 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

 

Beşiktaş'a gelmesi gündemde olan Mircea Lucescu'nun durumu Pazartesi günü netleşecek.

Konuyla ilgili Sabah Gazetesinde yeralan haberde şu ifadeler kullanıldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kiev'de bir araya geldiği Mircea Lucescu'yu ikna etmek için projelerini anlattı.

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında fovari isim olan Lucescu ile Kiev'de bir araya gelip 4 saatlik görüşme yapan Fikret Orman, Rumen hocaya yeni stat, transfer çalışmaları ve bütçe konusunda bilgiler verdi.

Yeni statla birlikte hedefin UEFA şampiyonluğu olduğunu belirten Orman, "Bunun için gerekli yetki ve imkanları sağlamaya hazırız. Beşiktaş'ın size güveni sonsuz. Gelin birlikte başaralım" diyerek tekliflerini yineledi. Lucescu'nun ise "İstanbul'u özellikle de Boğaz'da yapılan sohbetleri çok özledim. Ancak Shakhtar'la özdeşleştim.

Başkan Rinat Ahmedov ile görüşüp cevabımı öyle vermek istiyorum. Pazartesi günü telefonumu bekle" karşılığını verdiği öğrenildi. Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gazetecilerle yaptığı sohbette, "Lucescu Beşiktaş'a hayırlı olsun. Yıllık 4 milyon Euro'ya anlaşmışlar" dediği ileri sürüldü.