Ljajic'in performansı dış basında

Adem Ljajic’in, Çaykur Rizespor maçındaki performansı başta Sırbistan olmak üzere birçok ülkede dikkat çekti. Beşiktaşlı yıldızın Çaykur Rizespor maçındaki futbol gösterisi ülkesi Sırbistan’da da gündem oldu. Mondo sitesi, “Adem Ljajic kariyerinin en

GÜNDEM 10.04.2019 - 10:59 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Torino’dan kiralık olarak gelen Ljajic, İtalya’da da yakından izlendi. 7-2 kazanılan karşılaşmada 2 gol, 3 asistle oynayan Sırp yıldız, kariyerinin en iyi maçını oynadı. İlk kez bir maçta 5 gole birden katkı yapan 27 yaşındaki oyuncu, daha önce Torino’da oynarken Mayıs 2013’te Pescara’ya karşı 3 gol atmıştı.

Ligde 20 maçta 7 gol, 8 asiste ulaşan Adem Ljajic, en verimli sezonuna daha doğru gidiyor. Bitime 7 hafta kala 15 gollük katkıya ulaşan tecrübeli orta saha, daha önce Torino’da 2016’da 12 gol ve 9 asistle 21 gole direkt katkı vermişti.

Ljajic’in bu flaş performansı Sırbistan’da yakından izledi. Mondo haber sitesi, “Ljajic kariyerinin en iyi maçını oynadı. Rize’deki performansından daha iyisini hiç oynamamıştı” diye yazdı. ALO sitesi, “Sırbistan Milli Takımı’nın yıldızı zirve yaptı. 2 gol ve 3 asistle kariyerinin en iyi maçını oynadı” ifadelerini kullandı.

Sport Blic ise “Sırp yıldızın futbol partisi: 2 gol, 3 asist! Ljajic’in fantastik gollerini mutlaka izleyin” denildi. Kurir sitesi de, “Doktor Ljajic! Kariyerinin en iyi maçlarından birini oynadı. Sırp yıldız, Beşiktaş için 2 gol 3 asist yaptı” yorumunda bulundu. 

Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@