Siyah-beyazlılarda kiralık olarak forma giyen Sırp yıldız, “Beşiktaş’ta kendimi çok iyi hissediyorum ve seneye de kalmak istiyorum” dedi.

Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Adem Ljajic, önümüzdeki sezonda da siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söyledi. Sezon başında Torino'dan kiralanan Ljajic, Beşiktaş'ta kalmaya sıcak baktığını açıkladı. Sırp oyuncu, "Burada kiralık olarak bulunuyorum ancak önümüzdeki yıl da burada kalmak istiyorum. Burada kendimi çok iyi hissediyorum. Hem takım olarak hem de ülke olarak burada bulunmaktan çok mutluyum. Ancak bu benim alabileceğim bir karar değil. Buna kulüpler karar verecek. Umuyorum ki önümüzdeki sene de siyah-beyaz formayı giyeceğim" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ 6. OYNADIĞI TAKIM

Adem Ljajic ütün kariyeri boyunca 6 farklı kulüpte görev yaptı. Bu kulüpler en çok forma giydiği takımlar maç sayısına göre şöyle sıralanıyor:

FIOREANTINA 89
ROMA 74
TORINO 65
PARTIZAN 50
BEŞIKTAŞ 29
İNTER 28

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta derbi için Dele Alli formülü Beşiktaş'ta derbi için Dele Alli formülü

Beşiktaş formasıyla 29 resmi karşılaşmada görev yapan Adem Ljajic, bu süreçte rakip fileleri 8 kez havalandırırken, 10 da asist yaptı ve toplam 18 gole direkt olarak katkıda bulundu.

Fotomaç