Siyah beyazlıların bütün atak organizasyonlarını Arjantinli’nin başlattığını belirten Brendan Rodgers’ın yardımcısı, “Gökhan Töre de top ayağına geldiğinde epey etkili oluyor. Ona özel önlem almak gerekir” dedi.

Gözden kaçırmayın

Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor

SÜPER Lig’de Bursaspor’u son dakikada Demba Ba’nın penaltısıyla devirerek liderlik koltuğunu korumayı başaran Beşiktaş’ta gözler Liverpool’la oynanacak UEFA Avrupa Ligi 2. tur maçına çevrildi. Kırmızılılar’da da gündem Beşiktaş... Liverpool, perşembe günü ağırlayacağı siyah beyazlıları Bursaspor karşılaşmasında çok yakından takip etti. 


Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers’ın analizci yardımcısı Greg Mathieson, Beşiktaş’ın, Bursaspor mücadelesini izleyip, siyah beyazlılar hakkında rapor hazırladı.

BOL BOL NOT TUTTU
Perşembe günü İngiltere’de oynanacak maç öncesi siyah beyazlıların analizini yapan Greg Mathieson, bol bol not tutmayı da ihmal etmedi.

 

iNGiLTERE’DEKi MAÇ ZOR OLACAK


İNGİLİZ ekibinin yardımcı antrenörü Mathieson, ekibinin, Bursaspor karşısında izlediği Beşiktaş’ın rakibe göre oyun planını ayarladığını belirtirken, “Perşembe günü Anfield Road’da oynanacak maç çok zor geçecek. Beşiktaş’ta kilit adam ise Sosa. Bütün organizasyonu sağlayan oyuncu o” ifadelerini kullandı. 
Siyah beyazlıların bu sezonki en önemli oyuncularından biri olan Gökhan için ise Greg Mathieson, “Gökhan, sadece ayağına top gelince var. Ama o anda da oldukça etkili. Savunmamızın Gökhan’a özel önlem alması gerekebilir. Ba’yı zaten tanıyoruz. Bizi şampiyonluktan etmişti. Orta sahada da Olcay ve Veli gibi çok koşan çok çalışan oyuncular var. İlk maç zor olacak” ifadelerini analizine yazdı.