Beşiktaş'ta forma giyen Alman kaleci Loris Karius, siyah-beyazlı ekipten alacaklarını tahsil edemediği için kulübü FIFA'ya şikayet etmişti.

İçerde 4 aylık alacağı olan Karius'un FIFA'ya başvurduğu ve kendisine ödeme yapılmasını istediği öğrenildi. Şikayetin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen henüz bir adımın atılmadığı belirtildi.

Bunun üzerine, Liverpoolecho sitesinde yer alan habere göre, Liverpool yetkilileriyle Beşiktaş yetkilileri sorunu çözmek için Loris Karius'un temsilcileriyle bir araya geldiği öğrenildi. İngiliz kulübünün her şeyin farkında olduğu ve Karius'a destek verdiği ifade edildi. Ayrıca, kırmızılar Karius'la yakın temas halindeler  ve gerektiğinde oyuncuya yardım da bulunacaklarını belirttiler. Anfield yetkilileri, Karius'un İstanbul'da gördüğü bu muameleden şaşkın olduğu ve Alman kaleciye haksızlık yapıldığını düşünüyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş antrenmanlarında yeni dönem Beşiktaş antrenmanlarında yeni dönem

25 yaşındaki Alman kaleci bu sezon Beşiktaş ile 26 karşılaşmada forma giyerken kalesinde 37 gol gördü. Bilindiği üzere Beşiktaş, Loris Karius'u İngiliz kulübünden 2 yıllığına kiralamıştı.

Ajansspor