Beşiktaş ile Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak olan Liverpool'da tam 8 oyuncunun çeşitli sebeplerden dolayı kadroya alınmayacağı iddia edildi.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş maçında Beşiktaş ile Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak olan Liverpool'da tam 8 oyuncunun çeşitli sebeplerden dolayı kadroya alınmayacağı iddia edildi.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, sakatlıktan yeni dönen Steven Gerrard'ın rehabilitasyon çalışmalarına devam ettiği için İstanbul'da oynanacak olan kritik maçta takımını yalnız bıracak.

Gözden kaçırmayın

Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü Rosier 90+4'te kırmızı kart gördü

Öte yandan kalçasından sakatlığı bulunan Mamadou Sakho, bileğinden sakat olanJordan Henderson ve hasta olan Glen Johnson'ın, yıldız oyuncu Philippe Coutinho ile birlikte Liverpool'un son idmanına katılamadığı belirtildi.

Merseyside temsilcisinin diğer eksik oyuncuları ise şu şekilde; Lucas LeivaJose Enrique ve Jon Flanagan.

İKİ İSİM İSTANBUL'A GETİRİLMİYOR!

The Guardian Gazatesi Liverpool muhabiri Andy Hunter ise, Philippe Coutinho ve Jordan Henderson'ın Beşiktaş maçı kadrosuna alınmadığını ve İstanbul'a getirilmeyeceklerini açıkladı.

Ayrıca son idmanda A takım ile birlikte çalışan Jordan LusseyConnor RandallJordan WilliamsLloyd Jones ve Brad Smith gibi genç Akademi oyuncularının kadroya dahil edilmesi beklendiği belirtildi.