Linnes'in Ardından Lotito'ya Gittiler; Ama...

Molde'nin 22 yaşındaki oyuncusu Martin Linnes'in transferi suya düşünce Lazio'nun sağ bekini renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş, Lazio Başkanı'nı ikna edemedi.

FUTBOL 02.09.2014 - 17:53 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'nun savunmacısı Luis Pedro Cavanda'nın Beşiktaş'ın gündemine gelmişti. Çizme basınının sayfalarına taşıdığı haberde, siyah-beyazlıların Lazio'nun kapısını çaldığı belirtilmişti.

Yeni sezon öncesinde birçok defans oyuncusu için görüşmeler yürüten Beşiktaş'ın Lazio'ya sunduğu Cavanda teklifinin kabul edilmediğiyazıldı. Molde'nin 22 yaşındaki oyuncusu Martin Linnes'in ardından rotayı son anda Cavanda'ya kıran Beşiktaş'ın bu operasyonu da başarısı oldu.

Lazio Başkanı Claudio Lotito'nun Beşiktaş'tan gelen teklifi çok düşük bulduğu ve bu nedenle geri çevirdiği ortaya çıktı.

Angola asıllı Belçikalı Cavanda için Beşiktaş'ın yanı sıra başka tekliflerin de olduğunun altı çizilirken, Lotito'nun siyah-beyazlıların son saniyedeki önerisini de az bulduğu kaydedildi.

Bonservis bedeli 2-3 milyon euro olan 1991 doğumlu futbolcu için transfer döneminin bitmesine 1 saat kala Verona'nın 500 bin euroya 1 yıllık kiralama teklifinin de kabul görmemesi dikkat çekti.