Linnes, Beşiktaş'ı çılgına çevirdi!

Beşiktaş'ta, Linnes transferinin bir türlü resmiyete dökülmemesi yönetimi çılgına çevirdi. Siyah-Beyazlılar, 4 milyon Euro isteyen Molde'ye son olarak 2.5 milyon Euro önerdi.

FUTBOL 08.01.2015 - 02:41 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Geçen sezonun başından beri Martin Linnes için temaslarda bulunan Siyah-Beyazlılar’da, sabırlar taşma noktasına geldi. Teknik direktör Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda Norveçli futbolcu için uzun süredir Molde’yle pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, işin bir türlü resmiyete dökülememesi sebebiyle tepkili... Norveç temsilcisiyle görüşmeleri yürüten dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları’ndan olumlu ya da olumsuz olarak bu transfere nokta koymasını isteyen yönetimin, “Linnes’in transfer sürecinin uzaması artık bize zarar vermeye başladı. Artık bu iş bitsin. Bu oyuncu olmazsa elimizdeki diğer natiflere yönelelim” görüşünde birleştiği ve Başkan Fikret Orman’ın da bu yönde talimat verdiği bildirildi.

Son teklif yapıldı

Linnes için ilk etapta 3.5 milyon Euro değer biçen Molde, son olarak genç sağ bek için başka tekliflerin de olduğunu iddia ederek bu bedeli 4 milyon’a çıkardı. Bütçesini kısıtlı kullanan yönetimin ise oyuncu için 2.5 milyon Euro’da ısrarcı olduğu ve Torunoğulları’nın da bu teklifi sunup beklemeye geçtiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@