Feyyaz Uçar, Kayserispor - Beşiktaş maçını değerlendirdi.

CHP’nin hükümet kurma olasılığı, Atınç ile Ersan’ın geriden oyun kurma olasılığından daha yüksek. Peygamber sabrı lazım. Atiba, defanstaki ikilinin arasına girerek top alıp yardımcı olmaya çalıştı ama nafile. Durumun vehametini anlayınca da ön liberoyu bırakıp forvet arkasına geçti. Takıma yeni katılan Tolgay, arkadaşlarını daha tanımadığından olsa gerek defanstaki bu sıkıntıyı giderebileceğini zannetti. Ama değişen bir şey yok. Neyse ki Bilic, Necip’i stopere çekerek bu ızdıraba son verdi.

Sonradan oyuna aldığı oyuncularla skoru lehine çeviren Kartal bu sefer başaramadı. Olcay’ın formsuzluğu ve Oğuzhan’ın etkisiz oyunu bu başarısızlıktaki en büyük etken. Serdar ve Motta’nın ofansa katkısı
sıfır. Kerim’in sahada çalımlamadığı bir tek hakem kaldı. Bu çalımlar isabetli bir son pasla sonuçlansa harika olacak. O pas gelmediği için sadece tribün şov izliyoruz. Uzun lafın kısası. Sosa yoksa lezzet yok.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Miha Zajc'a teklif Beşiktaş'tan Miha Zajc'a teklif

Fark vardı ama...


Esame listesine başka isim yazıp gizli hocayla yönetilme modasına uyan Kayserispor’un kadro zenginliği de Beşiktaş’tan az değil. Yedek kulübelerinde maç kazandırabilecek oyuncuları mevcut. Sinan, büyük golcü olacak. Biseswar, zaten takımın yedeği değil as oyuncusu. İlk onbirde göze batan oyuncular ise Anıl ve Berkay... Cüneyt hocalarıyla layık oldukları lige döneceklerinden eminim. Süper Lig ile PTT 1. Lig’in liderinin arasında bir fark vardı. Ve bu bir fark, Sarı-Kırmızılılar’ın lehineydi..