Lens için karar verildi

Beşiktaş yönetimi Lens için kararını verdi. Siyah beyazlı yönetim transfer tahtasının açık olduğu Birleşik Arap Emirlikleri veya Katar’dan cazip bir teklif gelmesi halinde Jeremain Lens’i göndermeyi planlıyor.

FUTBOL 05.09.2019 - 09:25 21.04.2021 - 23:51 Abdullah Tekin
Lens için karar verildi

Özellikle Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki transfer hareketliliğinden umutlu olan siyah-beyazlıların, 31 yaşındaki Hollandalı oyuncuyu kiralık ya da bonservisiyle birlikte göndermek istediği bildirildi. Ancak siyah-beyazlılar, beklentilerin çok altında kalarak, tribünlerin tepkisini çekse de Lens’i kesinlikle zorla göndermek istemiyor.

Yüksek maaşı nedeniyle bu futbolcuyla yollarını ayırmayı planlayan fakat yaz transfer döneminde başarılı olamayarak Ricardo Quaresma’yı gönderen yönetim, Lens için Körfez ülkelerinden gelecek her türlü teklifi kabul edecek.

Yıllık 2 milyon 300 bin euro kazanan oyuncunun parasının bir kısımını ödeyerek kiralama seçeneğine de sıcak bakan siyah-beyazlılar, Lens’in gitmesi halinde sağ kanatta Orkan Çınar’a şans tanımayı planlıyor.

Hem maaş bütçesini düşürmek hem de Orkan’ın önünü açmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Lens’in ayrılığa yanaşmaması halinde bu planını devre arası transfer dönemine taşıyacak.

Skorer

plugins.service::service.leagues.title
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@