Kutlamalar çok farklı bir yerde başladı!

Spor Toto Süper Lig'in sonuna yaklaşırken şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş... Siyah beyazlı ekip yarın Antep deplasmanında kazanırsa 2016/17 Sezonunun şampiyonu olacak. Yarını sabırsızlıkla bekleyen Beşiktaş taraftarı şampiyonluğu şimdiden kutla

FUTBOL 28.05.2017 - 01:34 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Başarılı bir sezonun ardından ligin sonuna yaklaşılırken Beşiktaş taraftarının heyecanı dorukta. Zorlu bir sezon geçiren siyah beyazlı takım mutlu sona 90 dakika kadar yakın. Kara Kartal yarın oynacağı Gaziantepspor maçını kazanırsa 2016/2017 Turgay Şeren Sezonu'nun şampiyonu olacak.

***

Yarın maçtan sonra şampiyonluğunu resmi olarak ilan edecek olan Beşiktaş'ın coşkulu taraftarı şampiyonluk kutlamalarına erken başladı. Her seneki kutlamalarda olduğu gibi sokakları dökülmeyi bekleyen siyah beyazlı taraftarlar bu seneki kutlamalara çok farklı bir yerde başladı.

***

Bir yerden başka bir yere giderken günümüzün en önemli yardımcılarından biri olan navigasyonlar bu kez Beşiktaşlı taraftarların şampiyonluk kutlama alanı oldu. Navigasyonda şöförlerin birbirilerini yoldaki sorunlar karşısında uyarması için not bırakma özelliğini Beşiktaşlı taraftarlar şampiyonluk kutlamaları için kullanınca ortaya renkli görüntüler çıktı.

***

Gelişmelerden Haberdar Olun

@