F.Bahçe maçından sonra barda sırtından vurulan genç futbolcu asıl vukuata haftalar öncesinde imza attı. Milli Takım kampında aralarında Almanya'dan husumet bulunan Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun odasına arkadaşlarıyla baskın yapan Gökhan'ın 2 oy

Gözden kaçırmayın

Dele Alli'den Ismael, Mourinho benzetmesi Dele Alli'den Ismael, Mourinho benzetmesi

SİYAH-beyazlıların 350 bin Euro kiralama bedeli ve 900 bin Eurogaranti artı 10 bin Euro maç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığıGökhan sahadaki performansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla dagündemden düşmedi. Hatta F.Bahçe derbisinden sonra izinli olmamasınarağmen sabaha karşığı gittiği bir barda silahla sırtından vurulanGökhan'ın kendisini Beşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imzaattığı ortaya çıktı.

BEŞİKTAŞ'IN Gökhan Töre'nin sözleşmesinde yeralan opsiyonu kullanmak için girişimde dahi bulunmamasının nedeniortaya çıktı. Siyah-beyazlıların kiralık olarak R.Kazan'dan kadrosunakattığı milli futbolcuyu 30 Mayıs'a kadar 7.5 milyon Euro karşılığındabonservisiyle alma şansı bulunmasına karşın bu konuda girişimdebulunmaması ve pazarlığa dahi girmemesinin sebebini şampiy10 açıklıyor.

KURŞUNLARIN DA HEDEFİ OLDU!


SİYAH-beyazlıların350 bin Euro kiralama bedeli ve 900 bin Euro garanti artı 10 bin Euromaç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan sahadakiperformansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla da gündemden düşmedi.Hatta F.Bahçe derbisinden sonra izinli olmamasına rağmen sabaha karşığıgittiği bir barda silahla sırtından vurulan Gökhan'ın kendisiniBeşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imza attığı ortaya çıktı.

‘Belinde silahla dolaşan  adamla işimiz olmaz’ÜNALAysal’ın danışmanlığını yaparken, G.Saray’ın Almanya Altyapı ProjeKoordinatörü olarak atanan Bülent Tulun’un Gökhan Töre tespiti çokkonuşulacak. Tulun, genç futbolcunun adının sarı-kırmızılı kulüpleanıldığı dönemde barda silahla vurulmasına atıfta bulunarak yakınçevresine “Belinde silahla dolaşan adamla işimiz olmaz” dediği ortayaçıktı.

3-4 KİŞİ ODAYA DALDILAR


KÖLN’DE?doğan,aslen Samsunlu bir ailenin çocuğu olan Gökhan'ın, aralarındaAlmanya’dan kalan husumet olduğu öğrenilen Hamburg'lu Hakan Çalhanoğluve Bayer Leverkusen’li Ömer Toprak'la yaşadığı olay akıllara durgunlukverdi. İstanbul’daki Milli Takım kampında Ömer ve Hakan'ın odasınadışarıdan gelen birkaç arkadaşıyla adeta baskın yapan genç futbolcu, ikiismi silahla tehdit etti. Hatta Gökhan ve yanındakilerin ikifutbolcunun ağzına silah soktuğu da iddia edildi.


BEŞİKTAŞBaşkanı Fikret Orman ve bazı yöneticilerin de bu olaydan haberdaroldukları öğrenildi. Bu hadisenin ardından F.Bahçe maçı sonrasıGökhan'ın silahla yaralanmasına neden olan olayın da tüm detaylarınaulaşmalarına rağmen takımın 2.’lik şansı nedeniyle sadece para cezasıkesen siyah-beyazlılar sezon sonu kararını verdi. Ve Gökhan'ın Beşiktaşmacerası son buldu.