Almanya'da takımı karşılayanlardan biri milli sol beke böyle bağırıp küfür etti, İsmail de yine küfürle karşılık verdi.

Beşiktaş kafilesi kamp yapacağı Almanya'ya dün yerel saatle 16.30civarında ulaşırken siyah-beyazlıları yaklaşık 300 kadar taraftarkarşıladı. Oyunculara herkes büyük ilgi ve sevgi gösterirken, İsmailKöybaşı ise bir kişinin tepkisiyle karşılaştı.

Son iki sezondayaşadığı sakatlıklar nedeniyle sık sık formasından ayrı kalan milli solbek kalabalığın arasından geçerken bir taraftar, "İki seneden beriyattığın yerden para alıyorsun. Biraz da top oyna a.... k......!" diyeküfür ederek bağırdı. Bunun üzerine sinirlenen İsmail ise taraftaradoğru parmağını sallayarak "Senin ananı s.....m" diye karşılık verdi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a 2.01'lik forvet: Paul Onuachu Beşiktaş'a 2.01'lik forvet: Paul Onuachu

İlk gün dinlenme


Öteyandan Beşiktaş takımının günü dinlenerek geçireceği belirtildi. Kafile24 futbolcuyla Almanya'ya gelirken, izinli olan Atiba Hutchinson'ın 1Temmuz, Tolga Zengin'in ise 3 Temmuz'da kampa katılacağı kaydedildi.


Almanyakampı süresince bölgesel lig takımlarıyla iki hazırlık maçı oynayacakekip, ilk sınavını 6 Temmuz'da Verl'e karşı verecek. İkinci maç ise 9Temmuz Çarşamba günü Rödinghausen ile yapılacak.

Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde 12 gün sürecek Almanya kampının kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
TolgaZengin, Cenk Gönen, Günay Güvenç, Emre Metin, Ersan Adem Gülüm, TomasSivok, Pedro Franco, Atınç Nukan, İsmail Köybaşı, Serdar Kurtuluş, TugayKaya, Ümit Karaal, Necip Uysal, Uğur Boral, Tugay Eyiol, Veli Kavlak,Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Muhammed Demirci, Kerim Frei Koyunlu,Olcay Şahan, Mustafa Pektemek, Furkan Yaman, Filip Holosko, ÖmerŞişmanoğlu ve Cenk Tosun.