Kop da gel Beck!

Hoffenheim’da teknik heyetle problem yaşayan ve bu nedenle ayrılmak isteyen Andreas Beck bonservisini bedavaya almaya çalışıyor. Başarılı sağ beki bedelsiz bitirmeyi hedefleyen Beşiktaş’ın beklemeye geçtiği belirlendi.

FUTBOL 29.06.2015 - 03:44 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Sağ bek arayışında rotasını sürpriz biçimde Almanya’ya çevirerek, Hoffenheim’in kaptanı Andreas Beck’le temas kuran Beşiktaş’ın girişimlerini hızlandırma kararı aldığı öğrenildi. Savunmanın sağına yapılacak takviye için birçok oyuncuyu gündemine alırken 28 yaşındaki Beck’i kadroya katmaya karar veren siyah-beyazlı yönetimin transferi sonuçlandırmaya çalıştığı kaydedildi.

 

Hoffenheim’de bir süredir teknik heyetle problem yaşayan ve bu nedenle takımdan ayrılmak isteyen Beck’in bonservisini almaya çalıştığı öğrenildi. Siyah-beyazlı yönetimin de transferi bedelsiz bitirmek için beklemeye geçtiği aktarıldı.

Her sezon 30 civarında resmi maça çıkan ve kariyerinde sadece bir kez kırmızı kart gören Andreas Beck’in menajerleriyle temas kuran Beşiktaşlı yönetimciler, tecrübeli sağ bekten ilk etapla olumlu mesajlar aldı. Bugünden itibaren hem Alman oyuncunun menajeriyle hem de Hoffenheim Yönetimi ile görüşecek olan siyah-beyazlılar, maddi konuları en kısa sürede çözüme kavuşturmayı planlıyor. Parasal konularda bir sorun yaşanmazsa Beck’in, Beşiktaş forması giymesinin önünde engel kalmayacak.

 

MİLLİYET

Gelişmelerden Haberdar Olun

@