Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 12. haftasında Konya'da oynanacak olan Beşiktaş-Trabzonspor maçı için T.C. Devlet Demir Yolları, Konya'dan Ankara'ya hareket edecek ilave Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferi düzenleyeceğini açıkladı.

Beşiktaş'ın stat inşaatı nedeniyle iç saha maçlarını farklı sahalarda oynaması devam ediyor. Siyah beyazlı ekip Süper Lig'in 12. haftasında oynanacak olan Trabzonspor maçını Konya Torku Arena'da oynayacağını açıklamasının ardından Devlet Demir Yolları da harekete geçti. Maçı izlemek isteyen taraftarların Konya'dan rahat ayrılabilmesi için Devlet Demir Yolları Konya'dan Ankara'ya maçın oynanacağı 7 Aralık Pazar akşamı ek tren seferi kayacağını duyurdu.

Gözden kaçırmayın

Sörloth'un bonservisi dudak uçuklattı! Sörloth'un bonservisi dudak uçuklattı!

Konuyla ilgili Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu 12. haftasında Trabzonspor ile Konya Büyükşehir Stadı'nda 7 Aralık Pazar günü saat 19.00'da karşılaşacak. Mücadeleyi izlemek için Konya'ya gidecek taraftarlarımız için T.C. Devlet Demir Yolları, Pazar akşamı 22.45'te Konya'dan Ankara'ya hareket edecek ilave Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferi düzenleyecektir." denildi.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada ayrıca Konya'daki maçta Beşiktaş'a destek olmaları için taraftarlarına da davette bulundu.