Kerim Frei pes etmiyor

Quaresma, Gökhan Töre ve Olcay’ın arkasında kalan Beşiktaş’ın genç yıldızı Kerim Frei, “Sabrediyorum, emeklerimin karşılığını mutlaka alacağım” ifadesini kullandı.

FUTBOL 13.11.2015 - 09:56 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Beşiktaş’ın genç futbolcusu Kerim Frei bu sezon az görev yapmasına rağmen 2 gol atıp, 1 de asist yapmıştı. Sahada kaldığı az dakikaya rağmen çok iş yapan, ancak Quaresma, Töre ve Olcay’ın arkasında kalan Kerim Frei pes etmiyor.

Takım arkadaşlarıyla dertleşen Kerim Frei, “Herkes gibi ben de sürekli oynamak istiyorum. Hocamın şansverdiği maçlarda da elimden geleni yapıyorum. Geçen sezondan daha fazla görev yapmak istiyorum” dedi.
KERİM FREİ: “TAKIM ÇOK KALİTELİ”
Bu tablonun kendisini üzdüğünü, ancak oyununu etkilemediğini dile getiren Kerim Frei, “Sabrımın karşılığını alacağım. Bu sene takımda herkes büyük patlama yaptı. Ben de gelişim gösterdim. Takım içindeki arkadaşlık sayesinde takımın durumundan çok mutluyum. Önümde çok yetenekli isimler var. Ama bu bir rekabet. Ben de bu rekabeti kazanmak için elimden geleni yapıyorum” dedi.Kerim Frei bu sezon 10 maçta 105 dakika forma giydi.


KAYNAK:AMKSPOR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@