Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu, sosyal medyadan bir gazeteciye tehdit yağdırdı.

Gözden kaçırmayın

Fernandes'ten Ronaldo'ya Beşiktaş tavsiyesi Fernandes'ten Ronaldo'ya Beşiktaş tavsiyesi
 Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynadığı maç sonrası İlhan Ekşioğlu, twitterda gazeteci Serdar Bilican'a tehdit savurdu.
 
İlhan Ekşioğlu gazeteci Serdar Bilican'ı tehdit etti 
 
İlhan Ekşioğlu, Serdar Bilican'a DM yoluyla ulaşarak, "Bir daha Fenerbahçe'nin ismini ağzına almayacaksın it Bilican Kendinizi vurdurtmayın. Fikret Bey'in de köpekliğini yapmayın" ifadelerini kullandı.
 
Serdar Bilican aldığı mesajı twitter hesabından paylaşarak "An itibariyle Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu'ndan gelen mesajı kamuoyuyla paylaşmakta sorun görmüyorum. Beni vurdurun." şeklinde konuştu.
 
Serdar Bilican'ın İlhan Ekşioğlu ile ilgili açıklamaları
 
Mesajların sosyal medyaya yansımasından sonra Serdar Bilican Beyaz TV 'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlandı.
 
Ertem Şener'in sorularını yanıtlayan Serdar Bilican İlhan Ekşioğlu'nu tanımadığını ve kendisine tweet atmadığını belirterek, "Şu anda şoktayım. Fenerbahçe camiasının bir yöneticisinden böyle bir mesaj almak üzdü beni. İlhan Ekşioğlu'nu tanımıyorum. TV izlerken mesaj geldi. Bakayım dedim İlhan Ekşioğlu... İnanamadım yani o mesajı görünce. Hukuki olarak hakkımı arayacağım zaten. Ben İlhan Ekşioğlu'na hiç tweet atmadım. Kendisiyle alakalı bir şey söylemedim hiç" dedi.
 
İlhan Ekşioğlu'nun tehdit ettiği Serdar Bilican kimdir?
 
İlhan Ekşioğlu'nun DM yoluyla tehdit ettiği Serdar Bilican Almanya'nın Köln kentinde yaşayan bir gazeteci. Serdar Bilican Köln'de Spox adlı bir yayın kuruluşunda görev yapıyor.
 
Serdar Bilican, İlhan Ekşioğlu'ndan gelen tehdit mesajının videosunu yayınladı
 
Sosyal medyada ilk etapta Serdar Bilican'ın İlhan Ekşioğlu'ndan gelen mesajın bir yalandan ibaret olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Serdar Bilican, bu yorumlar üzerinde İlhan Ekşioğlu'nun attığı mesajı videoya aldı.
 
(Futbol Arena)