Süper Lig'in 7. haftasında Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadyumunda İstanbulspor'la 2-2 berabere kaldı. Turgay Demir maçı yorumladı.

Turgay Demir'in yazısından Valerien Ismael ve Ersin'i eleştirdi...

İşte Turgay Demir'in yazısı:

Bir teknik adam düşünün ki, ileri atılan uzun toplar dışında bir oyun planı yok! Karşında ne kadar zayıf bir rakip olursa olsun eğer savunmayı biraz kalabalık tuttuğu anda senin gol atman tesadüflere kalır.

Sözleşme imzalamadığı için yönetim talimatıyla iki hafta yedek kalan Ersin bu arada çok ama çok gerilere gitmiş! Adeta kaleciliği unutmuş... İlk golü kapattığı köşeden yedi, ikinci ona keza. Öncelikle baraj yanlış kurulmuş ve sol ayaklı oyuncunun vuracağı en muhtemel yere Weghorst, Welington falan değil Salih geçmişti. Pes! Sonrası daha feci... Ersin'in kendine aldığı köşeye geldi top ve böyle bir golü yedi.

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den Fenerbahçe derbisi yorumu Valerien Ismael'den Fenerbahçe derbisi yorumu

Her kaleci kötü gol yer onu anladım ama Ersin kendinde değil, bakışları bile garip! Arkadaşları rakiple birebir mücadele ederken iki kez kaleyi boşalttı. Ne yaptığını bilemez haldeydi. Yazık! Artık tribün desteğini de kaybetti. Bir takım bulup gitmesi en iyisi.