''Kendi Hatamızdan''

Beşiktaş haberleri, Siyah beyazlıların UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçında Asteras Tripolis ile oynadığı karşılaşmanın ardından Cenk Tosun, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FUTBOL 18.09.2014 - 22:47 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçında Asteras Tripolis ile oynadığı karşılaşmanın ardından Cenk Tosun, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"Kötü bir gol yedik"

Siyah beyazlı takımda Mustafa Pektemek'in sakatlığı sonrası oyuna giren Cenk, yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

"Gerekli pozisyonlara girdik ama bir gol daha bulamadık. Son dakikada kendi hatamızdan dolayı kötü bir gol yedik. Bundan sonra gruptaki diğer maçlarımızda iyi sonuçlar alarak yolunmuza devam etmeye çalışacağız."

"Düşüşte olduğumuzu düşünmüyorum"
"Çok da düşüşte olduğumuzu düşünmüyorum. Rakip takım da bu sahada oynuyor gerçi ama, iki maçtır bu sahada oynuyoruz. Hava şartlalrı da malıum. Sadece bizi etkiledi diyemem, rakip takım da bu sahada oynadı. Ben düşüşte olduğumuzu düşünmüyorum. İnşallah diğer maçlarda galip gelerek bunu kanıtlayacağız."

"Bu takım bu sene şampiyon olmak için elinden geleni yapacak"

"Bugün inanılmaz yağmur yağdı maçtan önce. Bence zemini bahane etmemiz yalan olur. Bu takım bu sene şampiyon olmak için elinden geleni yapacaktır. Dediğim gibi bahaneler bize göre değildir."