Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu 2015 Yılı 1. Olağan Toplantısı yapılıyor.Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Kadir Kılıç, açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap Kocadağ'dan hakeme eleştiri, Fenerbahçe yöneticisine cevap

İşte Kılıç'ın açıklamaları...

Öncelikle bugün böyle erken bir söz almak istedim. Öğleden sora bir yurt dışı seyahatim var ve erken gideceğim. Burada yapacağım eleştirilerime yazılı olarak da cevap alabilirim. Mali konuda bilgiler verilemediği için gündem dışı konuşmalar yapacağım. İlk defa raporsuz bir toplantı yapacağız. Divan Başkanımızın değindiği konularla kalacağım. Bazı noktalara dikkat çekmek isteyeceğim, Denetleme Kurulu'na bildirmiştim. Geçen toplantıda üyeliklerle ilgili bir sıkıntıyı bildirmiştim. Deniz Atalay'ın 170'i aşkın kişiyi üye yaptığını ve bu üyeleri kendi alacağını ekleyip alacaklarından düşürüldüğünü öğrendim. Sayın Başkana sormak istiyorum; "bir faal yönetici, 170 kişiyi neden üye yapar neden alacağından mahsup eder?" Bununla ilgili Denetleme Kurulu'nun çalışma yaptığını biliyorum. Açıklama yaparsanız sevinirim." dedi.

"Sayın Başkanın bilgisi dahilinde mi yoksa şirin gözükmek adına mı yapılıyor bilmiyorum ama sosyal medyada kelle avcılığı başladı. Ankara'da bir arkadaşımız kongre üyesi oldu, maçlara gelir, ailesiyle fotoğraflar çeker. Bu arkadaşımızı bir yazısından dolayı disiplin kurulana vermişler, savcılığa şikayet edilmiş olabilir ama ben sosyal medyayı sadece Beşiktaş için kullanırım. Bu arkadaşın savcılık dosyasına benim twittlerimi retweetledi diye benim tweetlerimin fotokoposi konmuş. Madem kelle avcılığı var. Beni disiplin kurulana verin. Bu arkadaşımızın üye olurken 1. referansı Deniz Atalay ve bu isim siliniyor Şahabettin Önkol diye bir isim yazılıyor. Bu neden yapılıyor. Bu evrakta sahteciliktir. Bunu şikayet kabul edin. Şahsın bu konunun takipçisi olacaktır."

"Ben bir reçber ailenin çocuğuyum, tırnaklarımla geldim. Benim yönetim kurulu koltuklarında gözüm yok. Arkadaşlarım da bunu bilir. Bir toplantı yapıyoruz. Tüzük Tadil Toplantısı. Toplantı gayrri ciddi bir toplantı şeklinde geçiyor. Toplantı, 1 gün önceden haber veriliyor ve maalesef benim hep yurt dışından olduğum zamanlara geliyor."

"Amatör branşlar kan ağlıyor. Bir voleybol takımı geçen hafta antrenmana çıkmadı. 2500 lira olan maaşları ödenmiyor. Benim için Beşiktaş formasını giyen her sporu bizim çocuğumuzdur. Diğer taraflardan ksın amatör branşlara önem verin."