Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçının 11’ini büyük ölçüde belirledi. 
Tecrübeli teknik adam, savunmada Ersan’ın yerine Tosic’i, cezalı Oğuzhan ve Quaresma’nın yokluğunda ise Necip ile Gökhan Töre’yi ilk 11’de sahaya sürmeyi planlıyor.
 
Güneş'in  özellikle bu hafta Gökhan Töre’den beklentisi yüksek. Son dönemde performansında düşüş gözlenen, son Akhisar Belediyespor maçında yedek soyunup oyuna 2. yarıda dahil olan 23 yaşındaki oyuncusuyla özel bir görüşme yapan Şenol Güneş, “Bu takımın, benim, arkadaşlarının saha aslında her zaman ihtiyacımız var.
 
‘SANA GÜVENİM SONSUZ’
 
AMA bu hafta hem Oğuzhan hem de Quaresma oynayamayacağı için sorumluluğun daha da fazla. Senin yeteneklerin, kaliten tartışılmaz. Yapabileceklerinin sınırı yok. Benim de sana güvenim sonsuz.
 
Üst üste çok önemli maçlar oynayacağımız, zorlu bir döneme giriyoruz. Şu aşamada herkesin elinden gelenin en iyisini yapması gerekiyor. Burada da senin gibi bu takımın özel oyuncularına büyük iş düşüyor. Kayserispor maçı senin için de yükselişin başlangıcı olsun. Senin özelliklerine ihtiyacımız olan bir maç bizi bekliyor. Kazanmamamız gereken bir maç oynayacağız. Bu nedenle maça çok iyi konsantre olmanı istiyorum” dedi.  

(Şampiy10)