Rhodolfo'dan taraftara mesaj: Oynadığım takımlarda kanımın son damlasına kadar mücadele ederim. Bana güvensinler, onları sahada asla üzmeyeceğim

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İtalya'dan sürpriz orta saha! Beşiktaş'a İtalya'dan sürpriz orta saha!

İstanbul'a gelir gelmez BJK TV'ye konuşan Rhodolfo çarpıcı açıklamalar yaptı. Brezilyalı yıldızın satır başları şöyle: "Transferim için çok mutluyum. Beşiktaş'ın en iyi takım olduğunu ve en iyi taraftara sahip olduğunu biliyorum. Türkiye'de oynayan Brezilyalılar bana çok iyi referanslar verdi. Takımı arkadan çıkarma özelliğim var, kafa toplarım iyidir. Ben de elimden geldiğince takıma yardımcı olmak istiyorum. Türkiye'de güce dayalı sert bir futbol oynanıyor. Saha içerisinde her şeyini veren bir oyuncuyum. Kaybetmekten nefret ediyorum. Brezilya'da Ronaldinho'ya da karşı oynamışlığım var. Taraftarlar bana güvensin. Oynadığım takımların hepsinde kanımı son damlasına kadar vermiş bir oyuncuyum. Onları yanıltmayacağım ve onları üzmeyeceğim." 

RHODOLFO GELDİ, GİDİYOR
Beşiktaş'ın yeni transferi Luiz Rhodolfo, dün akşam İstanbul'a geldi. Az sayıda taraftarın karşıladığı Brezilyalı yıldız, bugün sağlık kontrolünden geçecek. Rhodolfo ardından Avusturya kampına katılacak.