'Kavga Sorunu'

Elazığspormaçında saha içinde bir pozisyon sonrası tartışan Necip Uysal ve Gökhan Töre, aralarındaki tartışma teknik heyeti tatlıya bağladı.

ÖZEL 22.12.2013 - 12:28 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Elazığspor  maçında saha içinde bir pozisyon sonrası tartışan Necip Uysal ve Gökhan Töre, aralarındaki tartışma teknik heyeti tatlıya bağladı.

Necip Uysal, tepkinindozunu biraz kaçırmış olmakla birlikte saha içinde bu tür olaylarınyaşanmasının normal olduğunu söyledi. Tecrübeli futbolcu, "Gökhan Töre ile pozisyon gereği aramızda küçük bir tartışma yaşandı. Hemen dekapandı. Ben onun takım arkadaşıyım, o ise benim kardeşim. Aramızda bu türşeyler olabilir. Bazen antrenmanlarda da bu tür olaylar yaşanıyor.Futbolun içinde bu tür tartışmalar var. Ancak biz bunları abartmıyoruz."dedi.

 Gökhan Töre ise Necip'in tepkisini anlayışla karşıladığınıbelirterek, "Her zaman biz özür dileriz, Necip abi de abilik yapar.Pozisyon içerisinde kaptan olarak olarak kızdı. Tepki gösterdi, ben dekarşılık verdim. Biraz benden kaynaklandı, tepkiyi abarttım."ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@