'Kasımpaşa'dan TFF'ye Büyük Tehdit'

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında oynanan maçın tekrar oynanıp oynanmayacağıyla ilgili kararını erteledi.

ÖZEL 07.01.2014 - 12:06 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Kasımpaşa yönetimi maçın tekrarı söz konusu olduğu taktirde, TFF yetkililerine ligden çekileceklerini bildirdiler.Kasımpaşa yönetimi
"Biz herhangi bir şekilde, herhangi bir yolla Beşiktaş maçından yarım puan dahi kesilmesi, para cezası verilmesi yönünde hiçbir kararı kabul etmiyoruz''tehdit mesajları Kasımpaşa yönetiminin TFF'yi köşeye sıkıştırdı.Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Beşiktaş maçında kural hatasıolmadığını ve maçın tekrarlanacağını düşünmediğini söyledi.


TFF bu baskılar sonucu dün açıklanması beklenen
Beşiktaş Kulübü de maçın tekrarlanması isteğiyle TFF'ye başvurudabulunmuştu. Beşiktaş'ın 'maç tekrar oynansın' isteği ile ilgili bugünvermeyi planladığı kararını 12 ocak 2014 gününe erteleme kararı aldı.Federasyonun aynı gün ebilet toplantısından dolayı bu ertelemeyi yaptığı bildirildi. Beşiktaş'ın başvurusunun ardından MHK'nun görüşünü alan TFFyönetimi 12 ocak pazar günü İstanbul'da yapacağı yönetim kurulutoplantısında 15 aralık 2013 günü oynanan Kasımpaşa-Beşiktaş maçıylailgili nihai kararını vermiş olacak.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@