Kartal'ın bombası Balotelli

Podolski ve Van Persie transferlerini gölgede bırakacak bir yıldız almayı hedefleyen Fikret Orman, Balotelli'nin menajeriyle buluştu. Kara Kartal, İtalyan oyuncuyla rakiplerine meydan okumak istiyor

FUTBOL 18.07.2015 - 02:50 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

'ta günün sürpriz transfer haberi İngiltere'den geldi: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçen hafta Londra'da 'nin menajeriyle bir araya geldi! Orman ile Balotelli'nin menajeri Mino Raiola'nın Londra'da yaptığı görüşmenin detayları dökülmeye başladı. Sky Sports'dan Claudio Onofri, Radio CRC'de katıldığı programda bu konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Türk Başkanı (Fikret Orman), Gomez için bizzat Floransa'ya geldi. Türk başkanın Mino Raiola ile Balotelli için de Londra'da görüştüğünü biliyorum. Bizzat Raiola kendisi söyledi. Raiola'ya, 'Podolski ve Robin van Persie'yi unutturacak bir isim istiyorum. Ayrıca genç de olmalı' demiş. Lukaku'nun durumunu sormuş, imkansız olduğunu anlayınca Raiola bu kez Balotelli önerisini sunmuş, Başkan Orman önce, 'Sorunlu oyuncu istemiyorum' diyerek bu isme karşı çıkmış. 

TRANSFERİN OLACAĞINDAN UMUTLU 
Ama Raiola'nın, Balotelli için söyledikleri sonrasında ikna olmuş. Raiola, Balo'nun anlaşılamadığı için gerekli patlamayı yapamadığını ama  Ligi'nin kendisini yeniden dünya futboluna kazandırmak için ideal bir saha olduğuna Türk başkanı ikna etmiş. Kendisine zarar etmeyeceğini; F.Bahçe'nin van Persie'nin, G.Saray'ın da Podolski'nin son sahibi olduğunu ama Balotelli'yi en kötü ihtimalle çok az bir zararla İtalya'ya satabileceği konusunda ikna edici bir konuşma yapmış. Beşiktaş da 'la görüşmelere başlamış. Raiola bu transferin olacağından oldukça umutlu.

YAPTIKLARINA İNANMAK İMKANSIZ!
Benzin istasyonunda, herkesin deposunu doldurdu 
Kardeşi ile birlikte bir kadın cezaevi çevresinde dolaşırken yakalandı 
Antremanda, genç takımdan arkadaşına şaka amacıyla 'dart oku' fırlattı 
Bir üniversiteye girip, bütün öğrencilerin okul kütüphanesine olan borcunu ödedi 
Evinin banyosunda havai fişeklerle oynadı, havlu ve perdeleri yaktı. 
Annesi temizlik malzemesi alması için dışarı yolladı, eve bir karavan, bir trambolin ve iki scooter ile döndü. 
Yılbaşında Manchester sokaklarında Noel Baba kıyafeti giyerek sokaktan geçenlere para dağıttı 
İngiltere'de bir bara gidip herkesin hesaplarını ödedi 
27 kez park kuralını çiğneyip ceza ödedi 
İnter'de oynarken kendisine verilen Milan formasını sırtına geçirdi ve etrafındakilere nasıl göründüğünü sordu 
Casino'da kazandığı 250 bin pound'u çıkışta karşılaştığı bir evsize verdi

 

Kaynak:Fotomaç