Milli arada Aboubakar, Mensah ve Hasic'ten gelen sakatlıklarla üzülen Beşiktaş, Ghezzal'ın da cezalı olduğu maçta Kasımpaşa ile oynayacak. Kara Kartal eksiklere rağmen kendisinden emin.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın takımdaki ciddi eksiklere rağmen Kasımpaşa karşısında sahaya çıkacak oyuncularına sonuna güvendiğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Geri dönecek mi? Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Geri dönecek mi?

Dün idman sonrasında futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ ile bir araya gelen Yalçın 6 as oyuncudan faydalanamayacaklarını belirtirken “Kadromuzdaki Covid, sakatlık ve cezalı oyuncular olması planlarımızı bozdu. Ama futbol 11 kişi ile oynanıyor. Biz her zaman B planımız hazır tutarız. Sistemimizi en iyi şekilde uygulayıp 3 puanı alacağız” dedi. Kocadağ ise tribünlerinde yakın zamanda açılması için müracaat ettiklerini belirtirken “Beşiktaş taraftarı ile daha hırslı ve tempolu oynarken rakibi baskı altına alıyor” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta F.Bahçe derbisinde sakatlanan Mensah’ın ayak bileğindeki ödemin devam ettiği açıklandı. Kulüpten yapılan açıklamada oyuncunun tedavisinin sürdüğü ifade edildi.

Beşiktaş'ın dünkü idmanında futbolcular istasyon koşularının ardından gruplar halinde ayak tenisi oynadı. Antrenman şut çalışması ile tamamlandı. (HÜRRİYET)