'Kartal Yuvaların da 480 Bin Açık'

Beşiktaş Eski Divan Başkanı Şeref Nasır Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

ÖZEL 12.11.2013 - 13:41 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş Eski Divan Başkanı Şeref Nasır Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Şeref bey Kartal yuvalarında 480 bin lik açık olduğu duyumları aldık. Doğruluğu nedir acaba?-Evet.Bukonu hakkında duyumlar olduğu doğru. Kartal yuvlarında açık varsa, buyönetimsel suistimal gibi duruyor.Konunun hemen üstüne gidilipenyetkili kişi kimse ona ulaşılmalı, hesaplar profesyonellerce kontroledilmelidir. Diğer kulüpler mağaza satışlarından büyük kar eldeederlerken Beşiktaş'ın 480 bin tl açığı olmaması lazım.

Divankurulunda bu konu hakkında ufak ta olsa ele alındı. 480 bin Tl'lik açıkiçin bir Kartal Yuvası çalışanı işten çıkartılmış. Bu çok komik değilmi? Bu kadar büyük bir açık tek bir eleman kaynaklı olabilir mi?İyi soruşturulmalı, Kartal yuvaları komple elden geçirilmeli, ürünlerarttırılmalı,çeşitler bollaştırılmalıdır. Kurumsallaşan futbolda enönemli gelir kaynaklarından biridir.

Yeni Yönetimin sizce yaptığı en doğru iş nedir?

-FEDAçok doğru ve olumlu bir hareketti. Giderler belli ölçüde azaldı.Herkesin memnun olduğunu düşünüyorum. -Yeni yönetimin bana göre yaptığı en doğru iş ise Stad başlangıcı.Beşiktaş'ın yıllardır uğraştığı konu olan stad sorunu sonunda sonuçlandıve yenisinin yapımına başlanıldı. Beşiktaş'ın kurtuluş yolunda,çıkışyolunda stad ve Avrupa gelirleri çok önemli yer tutuyor.-Bir diğer doğru iş ise Önder Özen ile anlaşılmasıdır. Önder Özen takımve Yönetim arasında köprü görevi görüyor. Sporcularda memnun gözüküyor.

Peki En Yanlış işler nelerdir?

Bence en yanlış iş İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kavgasının basınaservis edilmesi oldu. Büyük camialarda böyle tatsızlıklar yaşanır. ÖnderÖzen ve Slaven Bilic'in bu olayı profesyonelce halletmesi lazımdı. 2futbolcunun da kulaklarının basının görmediği şekilde çekilmesi lazımdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@