Beşiktaş, 'Gomez formülüyle' Gökhan'ı da kapmayı planlıyor Hedef şaşırtarak indirim bekliyor.

Gözden kaçırmayın

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da! Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in, "Mutlaka bir transfer yapmalıyız" dediği orta alandaki sorunu çözmek için girişimlerini sıklaştıran Beşiktaş, Gökhan İnler konusunda ısrarcı. Bonservis maliyeti 8 milyon euro civarında olan İnler'in menajeriyle görüşen Kartal, bir yandan da "Tek natifimiz siz değilsiniz" mesajı vermek için Ozan Tufan hamlesiyle kafa karışmayı da ihmal etmedi. Şenol Güneş'in ilk tercihinin Gökhan İnler olduğu biliniyor buna karşılık Gomez transferinde 9 milyon euro'dan açılan kapıdan girip oyuncuyu bonservissiz alma aşamasına getiren ve bunu yaparken de N'Doye natifini kullanan Başkan Fikret Orman, aynı taktiği izlemekte kararlı. O nedenle Ozan Tufan konusunda yapılan girişim aslında bir hedef saptırmaca.

 

Lawal ve Kanu da listede 


Gökhan ile anlaşan siyah-beyazlılar, Napoli'yi bonserviste indirim için ikna etmeye çalışıyor. Gökhan'ın menajeri Dino Lamberti de "Her 6 ayda bir oyuncumun Türkiye'ye gideceği söyleniyor. Çocuğun tek isteği kendi isteklerini karşılayacak bir kulüp bulmak" dedi. Beşiktaş'ın yan cebinde tuttuğu diğer isimler ise Cambiasso, Eskişehirsporlu Lawal ve Terek'li Kanu.

 

SEDEF ORMAN ATEŞİ YAKTI


Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın eski eşi Sedef Orman sosyal medyadan bir mesaj attı ortalık karıştı... Orman "Yeni transferle yer gök inler!" tweetini gönderince siyah-beyazlı taraftarları heyecan sardı. Beşiktaşlılar, Sedef Hanım'ın Gökhan İnler'i kast ettiğini belirterek bu transferin de bitmeye yakın olmasına sevindi.

 

FOTOMAÇ