Beşiktaş'tahareketli saatler yaşandı.Ahmet Nur Çebi, Önder Özenile görüştü.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'lılar birlik beraberlik yemeğinde buluştu Beşiktaş'lılar birlik beraberlik yemeğinde buluştu
Kadro seçimleri ve son maçlardaki etkisiz futbol nedeniyle tartışılan Beşiktaş teknik heyeti adına Önder Özen ve Ahmet Nur Çebi özel bir toplantı gerçekleştirdi.Özellikle Sivasspor ve Kasımpaşa  yenilgisinin ardından eleştiri oklarınınyoğunlaştığı Slaven Bilic ve Önder Özen ile ilk görüşmeyi Ahmet Nur Çebi yaptı. Ahmet Nur Çebi bugüne kadar hep destek verdiği Önder Özen'e yine aynıyaklaşımı gösterdiği öğrenildi.


Ahmet Nur Çebi, Slaven Bilic ve Önder Özen'in  istediği transferler konusunda Slaven Bilic ve Önder Özen'e garanti verdi.


AyrıcaTeknik Direktör Slaven Bilic ve Önder Özen'in Almanya ve Hollanda’da forma giyen birkaçgurbetçi futbolcunun ismini yönetime bildirdiği ve transfer sezonunaçılmasından sonra siyah beyazlı yönetimin harekete geçeceği öğrenildi.


Ligde şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş, asrın transfer planınıda uygulamaya koyuyor. Dünya ünlü bir yıldız futbolcu ile görüşen siyah beyazlı yönetim, bu yıldız futbolcunun ismini sır gibi saklıyor. Yıldız futbolcuiçin düğmeye basan Beşiktaş yönetimi böylece  takıma adetadoping yapacak.


Beşiktaş,transfer konusunda yeni bir strateji geliştirdi. Beşiktaş adı şu anakadar medyaya yansımamış çok önemli bir oyuncuyu kısa bir süre sonrakadrosuna katmaya hazırlandığı ortaya çıktı.


Daha önceki transfer görüşmelerinde gizlilik kuralarına özen göstermeyen Beşiktaş bu kez operasyonu sessiz ve derinden yürüttüğü, buismi yalnızca Teknik Direktör Slaven Bilic Önder Özen ile beraber, Başkan Fikret Orman ve 2. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin bildiğiöğrenildi. Siyah beyazlılar  kendi aralarında yaptıklarıdeğerlendirmede, ortalığı ayağa kaldıracak ismin sızmaması için hertürlü önlemi aldıkları vurgulandı.