Ara transfer döneminde sessizliğini Nicolas Lodeiro transferi ile bozan siyah beyazlılar Schalke'nin başarılı orta saha oyuncusu Jones ile görüşmelere başladı...

Gözden kaçırmayın

Erdoğan: Planı olan başkan adayını sırtımızda taşırız Erdoğan: Planı olan başkan adayını sırtımızda taşırız

Schake takımıyla beraber Katar'a gitmeyi reddeden ABD'li oyuncu, kendisine yeni kulüp bakıyor.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Schalke'nin Amerikalı orta saha oyuncusu Jermaine Jones, kulübüyle tüm ipleri kopardı.


Alman ekibinin gelecek planlarında yer almadığını belirten genel menajer Horst Heldt, Deutsche Presseagentur'averdiği demeçte, "Jones ile hem noelde hem yılbaşında telefonla konuşmaimkanı buldum. Bu görüşmelerimizde ona yeni bir kontrat sunmayacağımızıilettim." dedi.


Tekliflere açık olduklarını vurgulayan Almanyönetici, "Bana birkaç kulübün kendisiyle ilgilendiğini ve Almanya'dakalarak bunları düşünmek istediğini söyledi. Transfer dönemi yeniaçıldı, bizde tekliflere açığız." şeklinde konuştu.Beşiktaş transfer komitesinin çok gizli bir şekilde yürüttüğü Jones transferi için Beşiktaş,Jones ile büyük ölçüde her konuda anlaştı.KartalBakışı'nın Beşiktaş kulübü yetkililerinden aldığı bilgilere göre transferin büyük ölçüde bittiğini ifade ettiler.