Fenerbahçe derbisinde 3, Kayserispor maçında kalesinde 2 gol birden gören ve Beşiktaş camiası tarafından topa tutulan Karius hakkında ROGON Menajerlik’ten önemli bir açıklama geldi.

Gözden kaçırmayın

Kazancı'dan Pjanic, Depay sözleri ve transfer açıklaması Kazancı'dan Pjanic, Depay sözleri ve transfer açıklaması

beİN Sports’ta yorumculuk yapan ve Kayserispor – Beşiktaş maçının analizinde bulunurken Karius için ‘Bir topu da çıkar be kardeşim, top çatala falan gitse anlarım ama bir topu da çıkar’ sözleriyle Alman kaleciyi sert sözlerle eleştiren Tümer Metin’in açıklamaları dikkat çekerken, tecrübeli kaleci hakkında ‘geri gönderin gitsin’ ifadeleri gözlerden kaçmadı.

AÇIKLAMA GELDİ! 'BU İŞ ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL'

İstanbul’a alışan ve ayak uyduran, fakat daha Beşiktaş’a adapte olamayan Loris Karius hakkında yapılan sert göndermelere oyuncunun bağlı olduğu menajerlik firması ROGON’dan açıklama geldi. Beşiktaş’ın Karius’u 2 yıllığına kiraladığını belirten menajerler sezon sonunda ayrılığın olmayacağına dikkat çekerken, 25 yaşındaki futbolcunun temsilcileri ‘geri gönderin gitsin’ eleştirilerine ise ‘bu iş çocuk oyuncağı değil, gönderin gitsin demekle olmuyor, ortada yapılan bir sözleşme var ve Karius önümüzdeki sezon da Beşiktaş’ta devam edecek’ karşılığını verdi.

BEŞİKTAŞ'IN KARİUS SÖZLEŞMESİ...

* 2 yıllık kiralama bedeli olarak Liverpool'a 2.5 milyon Euro ödenecek.

* Siyah-Beyazlı ekip, 2 yıl sonunda Alman file bekçisini kadrosuna katmak isterse 8 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.

Güneş