Karius: Bu kadarını beklemiyordum

Beşiktaş'ın yeni transferi Loris Karius için imza töreni düzenleniyor...

GÜNDEM 29.08.2018 - 12:16 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

İmza töreni öncesi BJKTV'ye konuşan Beşiktaş'ın yeni transferi Loris Karius'un açıklamaları şu şekilde;

"Transfer sürecimde taraftarın desteği olağanüstüydü. Kendinizi çok iyi hissettiriyor. Taraftarların bu kadar büyük destek vermesi. Bunca insanın size böyle büyük bir destek vermesi eşsiz."

"İnsanlar ben gelmeden önce, "Oraya gideceksin. İnsanlar seni havaalanında karşılayacak, ilginç olacak." dediler. Ne kadar anlatırlarsa anlatsınlar, bunu yaşamak çok farklı hissettiriyor. Onca insanın büyük bir mutlulukla karşılaması çok farklı bir duygu."

"İlk kez böyle bir şey yaşadım. Bu kadarını beklemiyordum. Buradaki yeni deneyimim için çok iyi bir başlangıç oldu."

"Vodafone Park'ı çok beğendim. Heyecan verici. Burası tam anlamıyla bir futbol stadyumu. Taraftarlar sahaya çok yakın. Etkiyi çok yoğun hissedebiliyorsunuz. "

"Ne yazık ki, son maçta istemediğimiz bir sonuç aldık. Ben takıma katkı yapmak için geldim. Takım arkadaşlarımla birlikte sıkı çalışarak burada büyük başarılar elde edeceğiz. Buna inanıyorum."

"Takım arkadaşlarımla ilk antrenman iyiydi. Takımda gerçekten güzel bir dayanışma duygusu var, bunu hissettim. Ben de burada iyi arkadaşlıklar yaşayacağıma inanıyorum. "

"Beşiktaş'ta harika bir grup ve arkadaşlık var. Başından itibaren kendimi evde hissetmem çok önemli. Birlikte güzel işler yapacağımızı düşünüyorum."

Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@